Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire bírjátok a fenekelést, pálcázást?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több férfi fenekeli, pálcázza a nőjét, szóval érdekelne, hogy azok a lányok, akik kikapnak a párjuktól mennyit bírnak ki.... szóval hány ütésre vagytok jók, kézzel, pálcával, szíjjal stb...?
2016. máj. 18. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátom kézzel szokott elfenekelni, de azt imádom, és igénylem is.


21/L

2016. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szíjjal csak pár ütést bírok ki,mert tényleg nagyon fáj, de baromira felizgat. Kézzel elég sokat, bár párom elég erős, sokszor véraláfutásos lesz a popsim. Pálcát nem akarok kipróbálni.20/l
2016. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem kell egy adonisz lányok ;). A nőm imádja mikor fenekelem szex közben. Meg ha épp nem szexelünk persze de nem emberek között csinálom neki.
2016. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is imàdnàm,ha valaki csinàlnâ
2016. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon imádnám, ha valaki csinálná:)
2016. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szíjjal, bottal 12, pálca 25. (Igaz a 8.nál felordítok.)
2016. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem én is a fenekelést, pasim meg szeret fenekelni. Kézzel kezdi, de általában nadrágszíjjal kapok ki, vagy van hogy vékony nádpálcával. Ez utóbbi nagyon csip és hetekig meglátszodik. Elég jol bírom igaz le vagyok kötözve ilyenkor
2016. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam már tenyérrel, fakanállal és pálcával. A pálcától eleve féltem mindig is, és a kipróbálás után sem sikerült megszeretni. Viszont a fenekelést általánosságban véve szeretem. Egy butt pluggal megspékelve, nagyon jó tud lenni :) türelem és figyelem kell hozzá.
2016. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rosszul vagyok, nyugtalan és hisztis, ha nem kapom meg időben a pálca-adagomat.
2020. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!