Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom már egy honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már egy honapja minden nap ugy jön haza mint egy savanyu uborka. Már ahhoz sincs kedvem este. Aztmondja ideges, de nemtudom feldobni semmivel. Tönkre fog igy menni a kapcsolatunk. Most mit csinéljak vele?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy MÁR tönkrement.
2016. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az, aki ilyen kérdést feltesz, intelligens nem lehet. Ha ilyen kérdésre vársz választ. akkor több infó kell. Beszéld meg vele, ebből nincs ember aki megállapítja.


Fel tudnék sorolni min. 30 okot kapásból ami gond lehet.

2016. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Probáltam. A válasz csak ennyi: ideges...
2016. máj. 19. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele.
2016. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pszt! ***** válasza:

Először is Te nő vagy férfi vagy? Mit mond miért ideges? Miért van az, hogy aki ide kiírja, hogy kapcsolata megromlott és nem a legjobb a szex, az mindig csak a másikat hibáztatja. Mindenhez két ember kell. Neki van kedve szexelni? Mennyi ideje vagytok együtt?

25/N

2016. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!

Az egyik ( ha nem a leg ) fontosabb egy kapcsolatban, ahhoz hogy működjön a kapcsolat!!!

Ha erre te és/vagy a párod nem vagytok képesek, akkor szerintem halott ügy a kapcsolatotok. Benned lehetne annyi, hogy kicsit jobban rányomulsz, és faggatod, persze nem úgy mint egy szipirtyó, de érdeklődhetnél és törődhetnél vele kicsit jobban. A pasidban meg lehetne annyi, hogyha rossz kedve van, akkor azt közli veled. Nem értem mi olyan bonyolult ezen. Mi a párommal mindig így cselekszünk..... Megbeszéljük a pozitív és a negatív dolgainkat is. És voalá....boldog kapcsolatban élünk.

Mondjuk az gáz, hha a pasidnak pl. azért rossz a kedve, mert pl. megcsalt, de reméljük ilyenről nincs szó. Mindenesetre muszáj megtanulnotok kommunikálni. Különben mást hogy fogtok megbeszélni, ha komoly problémákkal kell szembe néznetek?? Már pedig az élet sokszor hoz nagyon komoly szituációkat.

2016. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy savanyú uborka? Nem áll fel neki?
2016. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!