Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha két pasi hajt egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két pasi hajt egyszerre rátok, Melyiket választjátok? -kigyúrt jóképű, de sekélyes, esetleg picit "nemokos" -vagy a kedves mackót?

Figyelt kérdés

Itt most ne tartós kapcsolatra gondoljatok,

Hanem a bármi lehet,

De most benne van a szex, belátható időn belül. (24 órán belül mondjuk)



2016. máj. 19. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

Ez így nem korrekt kérdés mert a jóképű-sportos egyben nálad hülye is.


Ha csak egy alkalmasra keresnék akkor felőlem lehet kevésbé okos. Ha meg tartósra akkor keresnék egy szintén soortosat de okosat is egyben. Mackós vagyis dagadt semmiféleképp nem jöhet számításba.

2016. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pszt!

Elfelejtetted,hogy 25/N

Ment is a piros érte!

Ne légy hanyag!

2016. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

Ezek így sztereotípiák, de legyen...

Szexre azt választanám, amelyik szexuálisan vonz. Feltételezhető, hogy a jóképű pasi előnnyel indulna, de simán lehet, hogy a másikban van valami ami miatt jobban tetszene.

Mondjuk most inkább a kigyúrt jóképűt választanám, mert olyan már rég volt... :D

2016. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha magamat nézem, minimálisan mackósabb vagyok a 190 cm mellé, akkor ezt jobban kedvelik :D
2016. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok:kicsit meg lepődtem hogy van aki a mackósat választaná.
2016. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Pszt!-t nem pontozom le, mert bírom a habitusát...:)


És a kérdés lényege az volt, hogy egy ilyen helyzetben, mennyire esik a hangsúly a külső jegyekre :)

Írhattam volna joviális aktakukacot is a macis pasi helyett :)

2016. máj. 19. 18:36
 17/18 anonim ***** válasza:
20%

A mackós alatt én nem a kövéret értem, hanem a nagyobb darab, mosolygós, biztonságot sugalló, nyugodt erős férfit.

A puffasztottak meg engem nem érdekelnek - ezeken nem fogunk összeveszni.:)

2016. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

És semmi bajom a gyurmagyurikkal, mivel énis járok terembe,

Van sok kigyúrt haverom...

Olyan is akad Köztük aki még a cipőjét is be tudja kötni, teljesen egyedül... :D

2016. máj. 19. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!