Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy a barátomnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a barátomnak a durva szex?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, nem rég vetettem fel neki az ötletet, hogy ki szeretném próbálni a kicsit durvább szexet. Mindig is izgatott a fojtogatás, fenék csapkodás meg az, hogy brutál erősen megb_sz engem.

Bele is ment, azt mondta őt is izgatta ez mindig.Aztán amikor a fojtogatásra került sor azt mondta: úristen nekem ez nem megy, nem akarlak bántani...

Mondtam, hog csinálja nyugodtan engem ez izgat meg elvileg őt is. De csak azt hajtogatta, hogy szeret engem és nem tud bántani.

Nem értem ezt... Ha mindkettőnket izgat mièrt csinálja ezt? 20/l


2016. máj. 19. 22:36
1 2
 1/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
71%
Mert nem megy neki?
2016. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Kisfiú ő még ehhez.
2016. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Azert mert nagyon szeret. :) Es nem akar bantani. :)

Beszelgess vele sokat errol, hogy o ezzel nemhogy nem bant de meg elvezetet is okoz neked. Egy ido utan majd leomlik a fal es fogja tudni csinalni ha latja rajtad, hogy tenyleg elvezed.

2016. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sophie Shane válasza:
93%
Ez szerintem eleg érthető higy miert nem akarja ... Szeret téged es ha igazi férfi valoszinu el benne az az elv higy nem emelünk kezet nőre .!
2016. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
osztom az utolsó véleményét!! nekem menne!!!
2016. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#6 Dehogy keresek mást,szeretem őt...
2016. máj. 19. 23:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet izgató, de én sem tudnék megütni meg fojtogatni egy lányt sem. Én fontosnak tartom a férfi-női szerepeket, és soha nem tudnék még így se megütni lányt. Na jó, egy fenék csapkodás amúgy belefér...:) De ez nem jelenti azt hogy nem tudok vad lenni, de képtelen lennék ilyet csinálni. Szerintem ez tiszteletre méltó a barátodtól. De azért mondhatod neki, hogy legyen férfi a talpán az ágyban. mondhatod neki
2016. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
előző voltam bocsi a mondat eleji ismétlésért...
2016. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen hülye lányok hogy azt élvezik ha fojtogatják őket :D, esküszöm elborzadok ezt a fórumot olvasva, nagyon beteg emberek írkálnak ide.
2016. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#10 szerintem ennél van sokkal betegebb dolog is...
2016. máj. 19. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!