Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ha bármit engedne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha bármit engedne a lány szex közben, mit csinálnátok vele?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 14:13
1 2 3 4
 21/31 opened paradise ***** válasza:
100%

Engedne?

Az már rég rossz. Szerintem úgy semmit se. Nem szeretem az egyoldalú dolgokat,úgy jobb,ha a másik már szinte könyörög érte...

Legalábbis szerintem.

Ugyanúgy lehet vadulni utána.

2016. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen levetkőztetném és ott szexelnék vele. Szopatnám nyalnám
2016. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerencsére ezek a dolgok, amit a korábbi kommentelők írtak (kikötözős, bdsm, stb.) már megvoltak, mert a feleségem ezeket nemcsakhogy engedi, hanem szereti is ha csinálom. Úgyhogy mivel ezek már megvoltak, most arra vágynék, hogy egy egész álló napig kényeztessen, érzéki csókokkal, csúszkás masszázzsal, meg minden földi jóval, miközben nekem más dolgom nem lenne csak élvezni, hogy ilyen fantasztikus párom van.
2016. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Először meztelenül a lábam elé kellene borulnia. Miközben a talpamat nyalja, elmondja, hogy milyen rossz k**a volt, és alázatosan kér, hogy büntessem meg.


Ezután kikötözném, csipeszeket raknék a mellére és a puncijára kis súlyokkal, majd elkezdeném verni korbáccsal, ostorral. Számolnia kellene az ütéseket és egyenként megköszönni.


Aztán jól megdugnám a punciját és a fenekét is. Végül le kellene szopnia és kinyalnia a fenekemet. Vááá...

2016. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
45%
A lábfétis mindenféle verzióját szeretném vele kipróbálni, semmi mást.
2016. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Elvenném feleségül:D
2016. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Én kikötözném, és ráöntenék egy tányér forró lecsós nokedlit. Aztán otthagynám egy hétig. Azérr naponta egyszer lehánynám a fejét.
2016. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Lecsót nokedlival? :/ pff te aztán perverz vagy...
2016. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Kikötözném és belenyomnám a tüzes kutácsot
2016. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Elöször is kéne de nagyon egy ilyen tündér
2016. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!