Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 éves hazasok vagyunk, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves hazasok vagyunk, de a férjem nem kíván. Nem korai ez?

Figyelt kérdés
Most vagyok félidős kismama, valószínűleg ez lehet a probléma, de az én libidóm az egekben van, ő viszont folyton visszautasít. Tudom hogy nem csal meg, és hogy szeret, mert ki is mutatja, egyedül a szex nincs meg. A terhesség előtt akár naponta 3-4 alkalom is volt, de legalább 2 naponta együtt voltunk, most 1-2 hetente, de egyre csökken. Szeretném valahogy megakadályozni hogy tovább romoljon a helyzet.

2016. máj. 21. 11:24
1 2
 1/14 icu75 ***** válasza:
100%
Házasságban erről a témáról (is)tudni kellene beszélgetni. Próbáld meg,ragaszkodj hozzá,ne hagyd hogy hárítson. Nem is az a gond ha az van hogy a baba miatt,hanem az hogy még ezt sem tudjátok megbeszélni. Tudod te hogy egy hosszú házasélet alatt,mennyi "nemszeretnékbeszélniróla" dolog lehet? Egy szerelemmel indult gyönyörű kapcsolat csak úgy lehet hosszútávon boldog ha tudtok kényes dolgokról is beszélni,és megértően meghallgatni egymást.
2016. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla, de azt mondja semmi baj, talán csak a fáradtság miatt van így. Lehet hogy féltené a babát? De azt is mondtam neki, hogy nem lehet ettől baja.
2016. máj. 21. 11:45
 3/14 Scav ***** válasza:
63%

Nekem se ment, egyszerűen zavart, hogy a feleségemmel úgy szeretkezek, hogy rá van kötve egy baba :D

Lehet ez ilyen genetikai beidegződés, hogy "ez az egyed már be lett porozva" :D

A baba születése után meg a túlsúly miatt nem kívántam, hiába szerettem.

Most már tornázik a 4 hónapos gyerek mellett és végre kezdi visszanyerni a régi formáját. Egyre gyakrabban kívánom meg. Szerencsére.

33F

2016. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Scav! Köszi a bíztatást, talan szüles után újra a régi lesz. :) Csak aggódok...

Jelenleg én egy kilóval vagyok most több, mint a terhesség legelején.

2016. máj. 21. 12:46
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem lennék olyan biztos abban, hogy nem csal meg.
2016. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Ezért nem kell férjhez menni ,ìgérget mindent,az elején minden szép jó,aztàn jönnek a gondok. A hàzassàggal elromlik minden!!! Tuti van valakije egyébként,..
2016. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csal meg, mert ideje sincs rá. Kötött munkaidős, nem késik soha itthonról, ráadasul mivel ott dolgoztam én is, gyakran besétálok hozzájuk, és együtt jövünk haza, mikor végez. A szabadnapjait együtt töltjük, néha átmegy a szomszed lakásba a haverjához sörözni, de neki is van párja, nem hiszem hogy ott hancúrozna valakivel... Raadásul nem titkolózik, a telefonjába, facebookjába, sőt az e-mailjeibe is bármikor bele tudok nézni. Ötletem sincs, hogy tudna megcsalni. :D
2016. máj. 21. 17:15
 8/14 icu75 ***** válasza:
Ha a baba miatt van attól még lehetne olyasmi ami nem jár behatolással. Erről beszéltetek? Azért sz egy kicsit hosszú idő míg meglesz a baba,utána meg majd te leszel hullafáradt 3hónapig. Ennyi idő alatt alaposan rámehet a kapcsolatotok.
2016. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is pontosan ettől félek, hogy rámegy a kapcsolat. Valamiért barmilyen közeledésemet elutasítja, de ezt így külön még nem hoztam fel. Azt hiszem ez lesz a következő próbalkozas. Köszönöm! Csak félek erőltetni is a témát, nehogy a vegèn attól menjen el a kedve.
2016. máj. 21. 17:27
 10/14 icu75 ***** válasza:
Nem kell erőltetni! Próbáld egy szép nyugis reggelen simogatással,lenti puszikkal-szopással ébreszteni. Aligha fog elutasítani. Aztán ha neki már jó reggele volt,majdcsak megédesíti a tiédet is. :-)
2016. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!