Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a környéken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a környéken a lányok nagy része akinek be jövök nem az esetem ( vagy túlsúlyos vagy az arcával vannak gondok) túl válogatós lennék?

Figyelt kérdés
Kérésre küldhetek képet hogy milyen tipusu lányokrol van szó!

2016. máj. 21. 23:33
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Régi vágyam, h ronda nőket nézegessek.:D
2016. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem se vágyam de az istenért nem kattan rám olyan csaj aki jól nézne ki(10-ből 9-szer csunya a maradék egy pedig foglalt vagy csak barátok legyünk tipus)
2016. máj. 21. 23:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Balszerencse.

Legközelebb rúgd fel azt a fekete macskát.

2016. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy te "be jössz" a nőknek én nem bejössz. A testeden és az arcodon változtass.
2016. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel én is mindig így jártam.Azzal a kiegészítéssel,hogy sajnos kevésnek jöttem be.Viszont aemilyiknek igen,az néha olyan volt,hogy sokan szerették volna maguknak,kérdezgették,hogy miért nem kell x,y csaj? Nekem meg pont az nem tetszett. Aki tetszett,az meg le**art,vagy kiábrándult belőlem még azelőtt,hogy összejöttünk volna.
2016. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es nyilván eggyetlen nem helyesen irt szó miatt van az egész-_- egyébként nem szeretnék változtatni az arcomon a testemen is csak annyit hogy felszedek néhány kilót!(nem vagyok 140 kilos sörhasas f..zverő tehát nem az a baj hogy rusnya vagyok mielött erre térnél ki)

a többieknek köszi a válaszokat ment a zöld kéz!

2016. máj. 21. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! Mindenki a saját kategóriáját vonza be! Nem lehetsz egy adonisz ha a dagadékoknak tetszel.


L

2016. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es nagyon szivesen küldök képet magamrol hogy,másként ia tudj véleményt alkotni! Én nem tartom magam rondának!
2016. máj. 22. 11:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegyél ide ki és akkor tudunk véleményt mondani.
2016. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nyilvánosan semmiképp nem töltök ide képet! pü-ben nagyon Szivesen küldök!
2016. máj. 22. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!