Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy fullos csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy fullos csaj?

Figyelt kérdés
Milyen lányra mondjátok,hogy fullos?Milyen kell,hogy legyen a külseje?Ne csak annyit írjatok,hogy "szép" :D

2016. máj. 23. 17:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki azt mondja hogy "fullos csaj", nekem egy műmellű, szőkített hajú miniruhás agyonszolizott műnő jut eszembe. Kihívó, már-már közönséges, olyan egyszer megbsznám kategória.


Nekem inkább a vékony, törékeny, nem túl nagy mellű lányok jönnek be, mint pl Audrey Hepburn, Keira Knightley, Lucy Liu, Marion Cotillard és Natalie Portman.


Fullos akkor meg legyen mondjuk a pár évvel ezelőtti Christina Augilera, Beyoncé, Kim Kardashian és Fergie.


Mindegyik nő szép a maga módján, de még az előbbiekből a kellem és a báj, addig az utóbbiakból a tömény erotika sugárzik. Ez nyilván nem baj, kell ilyen is, megmozgatja az ember fantáziáját, de hogy feleségül nem venném egyiket se, az biztos. A "fullos" az én szótáram szerint tekinthető a "krvás" szalonképesebb megfogalmazásának.

2016. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden létező enchant rajta van:


-Megtörhetetlenség

-Hatékonyság

-Szikrából Pattant

-Lövedék Elleni Védelem

-Tűzállóság

-Libidó Affinitás

-Kéjedzés

-Rugalmasság

-Erő

-Végtelen

-Gyengéd Érintés

-Mélytorok

-Ügyesség


Az XP szintje meg minimum 100-as az invertory-ban.

2016. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!