Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy pasi túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy pasi túl magas?

Figyelt kérdés
A 190cm feletti pasik bejönnek a nőknek általánosságban?
2016. máj. 24. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Számomra nincs. Minél magasabb annál jobb. 2méter körüli az ideális nekem.
2016. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem bejönnek a magas legények.

Van pár ilyen ismerősöm, Ők is mindig találtak maguknak párt.

Szerintem jobb ha a férfi magasabb az átlagnál.

Túl magas szerintem nincs, de ez szerintem egyén függő.

2016. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Olyan nincs. A magas férfi a nők számára minden földi jó megtestesítője. Minél magasabb annál inkább. Ha megkérdezel 10 n nőt milyen férfira vágyik abból 9 azt mondja legyen magas és 8 hozzáteszi és humoros, jóképű.


Később aztán persze nyígnak, hogy iszik, szerencsejátékozik, megcsalja őket, nem törődik velük, csak hát ezek a választáskor nem számítanak szempontnak.

2016. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

196 cm volt az exem.

Szexualitás témakörben van a kérdés, úgyhogy elárulom, hogy a szexben sehogy nem akadályozott a dolog.

A nyakam néha megfájdult, ha csókolóztunk állva. Tömegben mindig megtaláltam, nem tudtam elveszni mellette. Vicces volt, hogy megfejelt dolgokat, amiket az én magasságomban nem is láttam. :D

2016. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én csípem a magas pasikat, de hogy a többi nőnek ez mennyire jön be, azt nem tudom.
2016. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van "túl magas"kategória,195+ már túl magas nekem.Ráadásul 157cm vagyok,hülyén is néznék ki egy égimeszelő mellett:D Az ideálom olyan 180-195 között van és izmos(és jóképű,humoros:D).

20N

2016. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem bejonnek a magas ferfiak.

25/N

2016. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
plusz egy pont a magas pasiknak :D én is bírom..
2016. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sosem lehet túl magas! Csak tudnám merre járnak! :D
2016. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 160cm vagyok, köztem és exem között 40cm magasságkülönbség volt, engem zavart. Tömegben rettenetesen hülyén éreztem magam, úgy mutattam mellette mint a 10 éves kislánya, a kezei is túl nagyok voltak, kényelmetlen volt fogni, nem beszélve arról, hogy mindig fel kellett kicsit emelnem a karom ahhoz, hogy kézenfogva járjunk. Nekem nem jönnek be a nagyon magas pasik, 170-180cm az ideális
2016. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!