Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy eltud menni egy pasi hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy eltud menni egy pasi hogy nem jön neki sperma?

Figyelt kérdés
Este voltunk együtt tobbszor akkor jött neki,majd reggel csinàltam szàjjal és azt mutatta hogy elment,de kb 1 cseppet éreztem csak gyengen
2016. máj. 24. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze! Simán lehet! :D
2016. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az hogy mégis?
2016. máj. 24. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Én multiorgazmusos vagyok, ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy el tudom dönteni, hogy spriccelőset élvezzek vagy ne. Azaz orgazmusom van, de ha akarom jön sperma, ha akarom nem. Van egy csomó előnye, mert ha nem jön, lehet még 1 (vagy bármennyi) további orgazmusom, azaz nem kell megállni és megvárni amíg újra feláll, mert le sem kókad.


Számos más oka is lehet a magömlésmentes (vagy rejtett magömléses) orgazmusnak, de ha részletesen érdekel írj. A kérdésre a válasz, hogy lehetséges és van ilyen, nem is annyira ritka :)

2016. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, azért ez nem olyan gyakori eset... ha valaki tudja kontrollálni, akkor amögött hosszú évek munkája és sok sok gyakorlás van... az meg megint más eset ha előtte elmentem már 2x 3x és nem termelődött vissza és így csak egy kis előváladék jön élvezés után.
2016. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehat fura hogy reggel nem jött neki
2016. máj. 24. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenrol meg eletemben nem hallottam h egy pasi ugy megy el h nincs sperma. Baszus ha en az orgazmust visszatartom az bajjal jar. Atszakad a gat. Nem lehet visszatartani. De nem mindig jon ossze h lojjek. De h hogyan lehet spriccelni fogalmam sincs. Erre mainapig nem jottem ra.
2016. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokszor megy el a pasi rövid időn belül akkor nem fog jönni több a farkából. Egyszerűen nem termelődik olyan gyorsan.
2016. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Félévente egyszer összejön nekem is így, brutálisan jó.
2016. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én eltudok menni hozzád anélkül, amennyiben bízom benne, hogy tőled már nem jövök el anélkül.
2016. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet, hogy a heréi nem termeltek annyi spermát, ami spriccelni tudott volna.
2016. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!