Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez komolyan igaz? :O

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan igaz? :O

Figyelt kérdés

[link]

Akkor nem csodálkozok, hogy 23 évesen is csak 15 cm-es maradt, ugyanúgy, mint mikor 16 voltam, hiszen még sosem voltam csajjal.



2016. máj. 25. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

444-es cikk?


Haver, tőlük az se igaz aminek a végén kérdőjel van.

2016. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

#1 ostoba, csőagyú hozzáállás. Az igaz, amire megalapozott érvek és tudományos bizonyítékok vannak.


OP: ez bogarakra igaz, el sem hinnéd mennyiben különböznek tőled :P

2016. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha te a 444-ről szerzed a tudományos bizonyítékaidat meg a megalapozott érveidet, és engem hívd "csőagyúnak"? :D :D :D
2016. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
főleg, ha te is bogár vagy...
2016. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már eleve furcsa h ezzel foglalkozik egy weboldal. ak kb csak nézettségre vagy like/kikkekre megy mint a legtöbb netes reklám áradat
2016. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3: Ez a cikk pont egy tudományos publikációt mutat be, azaz nem a 444 tudományos cikke :-P Szóval igaza van, aki csőagyúnak nevez, te csak kapásból elkezdted őket köpködni :-P


Kérdező! A bogarakra lehet hogy igaz, ha emberekre is működne, akkor engem már homlokon csapna a farkam, ha feláll :-D :-P

2016. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem gaz :DDDDD Sokan vannak akik 13-14 évesen dugtak már és nem lett 30 éves korukra 25-30 centis farkuk :DD

Az előttem szólók is írják helyesen, hogy ez nem egy megbízható honlap :DD

A 444.hu-nak kb annyira higgyél el bármit mint pl a Blikk-nek, vagy a Story magazinnak :DD

Egyszóval kamu.

2016. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek... komolyan nem értelek titeket. Nyilvánvalóan nem a 444 saját kutatását mutatja be, le van hivatkozva a cikk, más kérdés hogy angolul már nem tudtok.
2016. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!