Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy annyira rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy annyira rá vagyok pörögve az análra, hogy fizetnék is érte?

Figyelt kérdés

25/F vagyok, volt jó pár kapcsolatom, és egy éjszakásom is de az anál mindig kimaradt a repertoárból, és mostanság mindennél jobban vágyom rá.

Hetero vagyok, még mielőtt rám gerjedne sok langyi.

Nem vagyok egy randa srác, lehet pénz nélül is menne, de ismerkedési szakaszban pl már elég hamar kiderítem hogy szereti-e a csaj, és ha nemet mond, már nem is próbálkozom tovább.

Arra gondoltam fizetek. Hivatásosnál...noha megfogadtam kb 7-8 évvel ezelőtt h a köv 20 évbe nem fizetek szexért, de lehet most megbicsaklik a történet, elvégre önerőmből eddig nem sikerült olyan lányt találni aki akár csak próba erejére benne lenne az análba :(



2016. máj. 26. 09:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
45%
Én nem értem.. egy ismerkedési szakaszban minek erre rákérdezni?! Szerintem ez nem borítékolható, akkor sem ha nem a válasz. Ha egy férfi jó az ágyban (nem általánosan mindenkit megdugó alfahím, hanem tényleg "érzi" az adott nőt) akkor magától kérni fogja. :D Legalábbis én ilyen vagyok. Sosem erőltetett rám senki semmit, nem is kért, csak úgy jött, mert kívántam, kívántuk. Ezeket a dolgokat nem lehet beprogramozni.. 24/N
2016. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 orton ***** válasza:

"Ismerkedesi szakaszban"


1. Neten ismerkedsz mar elojohet kozben is. Jobb is ha ilyen fontos neked mert nem vesztegetitek egymas idejet.


2. Munkahely/barati tarsasag/buli...kb mindegyik 1-2. talival bezarolag szexszel vegzodik, ha addig nem beszeltek rola(mert miert ne) akkor az agyban elohozod a temat.


1. Humor

2. Intelligencia

3. Szex

4. Milyen ember a masik


Az elso 3 rohadtul olvashato es hamar kiderul....a 4. is ha jokat kerdezel a randikon, vagy max utolag kapcsolatban. En inkabb ezen izgulnek. Az a macerasabb. Anal kedvelo lanyt barhol talalsz.

2018. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!