Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek az orgazmustól?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az orgazmustól?!

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy túl hamar abbahagyom az ujjazást, mikor kezd "túl jó" lenni, akkor áttérek csiklóra, mert félek.

Volt már párszor hüvelyi orgazmusom, de elég ritkán, akkor is inkább csak a hüvely bejáratát izgattam. Tartok tőle, hogy nem tudom kontrollálni magam, és a folyamatot.

Csiklóorgazmussal is így voltam eleinte emlékszem, de addig csináltam, amikortól nincs visszaút. Mára megoldódott, két perc kell hozzá, és többször elélvezek egy maszti alkalmával.


Nem segít a dolgon, hogy kevésszer voltam pasival, akkor is mindig fájt. Vettem vibrátort, de hiába vagyok nedves, túlságosan feszít, fáj, ha feldugom. Pedig ettől vártam a megoldást az orgazmusproblémára és a fájdalomra is (hogy szokjam).


Mit tehetnék?

24N



2016. máj. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A Harry Potteres mumus azért arcpirítóan nézne ki esetedben... :D
2016. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

1. Fokozatosság! Eben is, lépésről lépésre.

2. Keress egy idősebb, tapasztalt pasit tanító bácsinak!

2016. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

2# Idősebbet? Miért?

Én 21 vagyok, de tökéletesen ki tudok elégíteni bárkit, függetlenül attól milyen típus.

Én azt tanácsolnám, hogy először is, izgasd a g-pontod és a csiklód egyszerre, legyen alattad törülköző :) Akkor csináld, mikor senki sem hallhat, engedd ki a hangod, engedd el magad teljesen, és nézd meg mi lesz ha addig csinálod, amíg nem bírod tovább visszatartani. Azt meg szard le mennyi nedv spriccel majd belőled.

Pasival azért fájt, mert nem voltál felizgulva eléggé. Ha nedves lennél, akkor egy 2 literes üveg is bemenne. Mondjuk az már tényleg feszítene.

2016. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vehetsz egy vékonyabb vibrátort.
2016. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:
63%

mitől félsz ,amikor ujjazod magad???

miért nem folytatod a masztit??

2016. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
érthetetlen ez a félelem. Én is mikor ki verem nem félek hagyom hogy elmenjek. Mert ezt akartam elérni. Szexnél meg minél tovább tudjam tartani. De egy nőnek pont az a jó ha el tud menni. Nem értem mitől félsz. 22/F
2016. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy elveszíted az önkontrollt és önkívületben üvöltöd a párod nevét? Nem fogd vissza magad. Egyes nők még el is ájulnak orgazmus közben.
2016. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak pl sikerült megérteni a lényeget. :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 27. 07:16
 9/10 anonim ***** válasza:
ha attól félsz, hogy hangos lennél, akkor javaslom, hogy hason fekve masztizz, és amikor érzed, hogy jön, akkor fúrd a fejed a párnába! (a légszomj sokaknál még erősíti is az orgazmus érzését :-D )
2016. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 julcsyka89 válasza:

Annyit mondok hogy HAGYD MAGAD!!! Én, amikor a csúcson vagyok masztinál, legszivesebben üvöltenék, nyögnék de nem merek. 😳

Próbáld ki a késleltetés-játék-késleltetés módszert. Ezzel sok ideje lesz a csikló szöveteinek arra, hogy teljesen megteljenek vérrel, ez fokozza az izgalmat és az orgazmus hamarabbi jövését. ☺

2018. dec. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!