Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van egy pasi aki bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy pasi aki bejön nektek, de ő nem szeretne kapcsolatot, csak szexet, bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, csak épp ebben a helyzetben vagyok, így kiváncsi lennék ti hogy döntenétek. Nagyon jó pasi. Tipikusan olyan akinek még új dolgokat is megengednék az ágyban.


Alapvetően kapcsolat lenne a jó vele, viszont ő olyat nem akar, kivéve max hosszútávú szexkapcsolatot, de hűséget nem fogad. Felajánlott elég magas anyagi támogatást is cserébe, de engem ez a része így nem érdekel, de mivel a ti véleményetekre vagyok kiváncsi így ideírtam.


Nem a főnököm, de ott dolgozik ahol én, csak más részlegen viszont elég magas pozicióban. Sokat csajozik. Én 21 vagyok ő meg 34.


2016. máj. 27. 11:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a ranglétrán magasabban álló (tippre nős) pasi sokadik k/rvája akarsz lenni?

Végül is pénzed lesz, az állásod és az előmeneteled biztosítva... Ez is egy karriercél lehet.


Rohajdak meg, hogy nem k/rvának születtem

2016. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem mennek bele
2016. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Pénzem miért lenne? Jól keresek munkámból adódóan, de engem mint írtam nem érdekel az anyagi része.


Meg az hogy magasabb pozicióban van megint miért fontos? Nem tudna kirúgni sem ha akarna hiszen más részlegen van az én fönököm pedig nagyon megvan elégedve velem, és nagyon nem befolyásolható.


Tényleg nem értem a reakciód, hogy pontosan mire céloztál.. :( Abban van igazság hogy a "kvája" lennék, hiszen megértem hogy neked ebből neked ez jön le, ha egy nő odavan egy pasiért... de úgy gondolom hogy elég kevés az olyan nő, aki ne szórakozna néha... kapcsolaton kivül.

2016. máj. 27. 11:29
 4/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha neked nem zavaró jellemhiba, hogy anyagi támogatás adna.. . Menj bele.
2016. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne élj tévhitekben.


Ha egy felső vezetőre egy másik felső vezető nyomást gyakorol nem az alkalmazott fogja eldönteni a helyzetet.


Egyként nem mondtam, hogy nem szórakozhatsz. De ha már azt teszed miért házon belül hagyod magad hülyére venni és megvásárolni?

2016. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Most miert ne? Fekudj le vele nyugodtan engem nem zavar sok no oda van egy pasiert es mindent engedneki utana meg sirankozik hogy kar volt bizni benne. Engem nem erdekel dugasd magad vele akar tobbszor majd talan egy pasi aki tobbet akar toled elnezi de szerintem titkold el mert nem sok ilyen van.
2016. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem....

21 évesen te még inkább lány vagy, ne dobálózz a nő szóval......

Jóval idősebb pasira buksz

csak meg akarod dugatni magad

Mondj már magadról valami értékelhetőt is, mert ennyit még egy felmosórongy is tud.

2016. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha a szívemre hallgatnék, azt mondanám menj bele, én is hasonló szituban vagyok.. a pasi kapcsolatot nem akar, de annál meg többet jelentek neki minth egyszer megdugjon, maradjunk barátok.


Viszont az eszem szerint azt tanácsolnám, ne menj bele. Ha te már most többet érzel iránta mint egy játszópajtás, csak sérülhetsz

2016. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad vele nyugodtan.
2016. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Azt már elmondta,hogy nem akar komoly kapcsolatot,tehát akár szexelsz vele akár nem,nem fog akarni.Akkor már inkább szexelj vele,nem?:) Vesztenivalód nincs.

Én is ilyen helyzetben vagyok most,egy 28 éves,jóképű,kőgazdag focistával találkoztam pár hete egy buliban és mivel én nem akarok most kapcsolatot,szívesen lefeküdtem volna vele,de mivel megvolt,csak orálisan elégítettem ki.Tudtam,hogy egy ilyen után biztos nem fog keresni(nemis vártam a csodát),de mégis keresett:)Ma találkozok vele megint,de mivel mindig a szexre tereli a témát,ha beszélgetünk,biztos nem akar kapcsolatot:D Bár ki tudja,ha csak szexelni akar,bármelyik csajt megkaphatná rá,mégis engem keres folyton.

20L

2016. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!