Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt hogy akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy akinek a kis mell is tetszik hazudik?

Figyelt kérdés

A privatokra nem biztos h válaszolok

Nekem nem annyira kicsi csak érdekel


2016. máj. 27. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert buták. Mindenkinek más tetszik. Van, akinek a kicsi mell, vagy a nagy mell, a sovány, a kövér, a magas, az alacsony, szőke, barna, fekete, stb stb.
2016. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell hogy kannai legyenek eleg az is ha éppen a tenyerbe illik sot en azt szeretem a legjobban
2016. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Mert beéri vele. Tetszhet az, de ha lehetősége lenne ugyan azt a lányt kis és nagy mellekkel választani akkor a nagyot választaná.

Nekem nem tetszik a kis mell, a közepessel már elvagyok. De engem kiábrándit ha a mellizmom nagyobb (járok edzeni) mint egyes lányok melle.. Szoval C-s mell szerintem már jó Az alatt és nem tartom szexinek, vagy vonzónak bármit is vesz fel..

2016. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Volt már kis és nagy mellű barátnőm is és el kell, hogy mondjam, hogy a kis mellűvel jobb volt a szex, mert valamiért a nagymellű gátlásos volt és nem lehetett vele olyan vadul és szenvedélyesen szeretkezni.


Én úgy gondolom, hogy lehet akárkinek akármekkora melle, a vizuális inger csak maszturbálásra jó. A szexhez szenvedély is kell és ha valakinek nagy melle van, de nem odaadó a szexben akkor már nem is olyan jó az a nagy mell.

2016. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A mell mérete a test arányai nélkül nem sokat mond. Egy magas vékony lány simán nézhet ki jól kis mellel, ahogy egy ducibb lány is lehet nagyon csinos kerek, nagy mellekkel. Meg ugye amire mindenki bukik a vékony lány nagy mellekkel :)


Az egyetlen gyenge kombó - nekem - a magas húsos lány kis mellel. De biztos olyan is van akinek az tetszik.

2016. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Orfeus ***** válasza:
0%
C-től kezdődik a nő.
2016. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mádár0218 ***** válasza:

Mert aki imádja a nagy melleket az nemtudja elképzelni, hogy mit lehet a kis mellben szeretni!


Én szeretem a kis és közepes mellméretet! :)


18/F

2016. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!