Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogos, hogy ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy ezért kidobálnak a lányok?

Figyelt kérdés
Lényegében a szexualitást tekintve elég ingadozó vagyok. 1-2 hónapig semmi, de előfordult már olyan is, hogy 5 utána kb 1 hétig folyamatosan csak csinálnám. Aztán 1-2 hónapra megint nyugi van. 2 barátnőm is kidobott ezért, hogy ez így neki nem jó. Próbáltam volna megbeszélni velük de azt mondták, hogy az ember a szexuális vágyát nem folythatja vissza ezért inkább jobb, ha különválunk, mert ha ez nem működik köztünk akkor semmi. Mielőtt lett volna barátnőm nem hittem, hogy ez ekkora probléma.

2016. máj. 27. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes. De szerintem megoldható lenne, ha te is rávennéd magad. Tegyük fel pont olyan korszakodban vagy, hogy nem kívánod, attól mondjuk nyalhatsz, ujjazhatsz...illetve nem hiszem hogyha erőt vennél magadon 2 hónap alatt legalább hetente egy alkalom ne férne bele.
2016. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki kéne deríteni mi okozza, mert ez így nem lesz jó senkinek.
2016. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy már próbálkoztam vele de olyankor maximum 2 perc alatt "lelombozódok".
2016. máj. 27. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tartós kapcsolatban vagy és közben 1-2 hónapig egyáltalán nem akarsz szexelni, akkor teljesen jogos hogy kidob a párod.


Ezt férfiként mondom.

26/F

2016. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nőknek is van szexuális igényük, senkinek nem kötelessége ezt elviselni. A férfiak többsége sem szeretné, ha a barátnője így ingadozna, biztos ők is ott hagynák. Keress olyat, akinek nem olyan fontos a szex.
2016. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha hónapokig nem akarnál szexelni, alap, hogy kidobnálak.
2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, felnőttkorod elején jársz. Ebben az életkorban az a normális, ha a legyet is röptében. Gyorsan keress valami jobb urológust, aki ráncba szedi a hormonháztartásodat.
2016. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen még nagyon az elején járok :) 21 éves vagyok. Nem hinném, hogy velem urológus tudna valamit kezdeni. Nem fizikai dolog ez ez csak amolyan nem megy. Olyan, mint az éjszakás műszak után a matek :D
2016. máj. 27. 18:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem urológust, akkor pszichológust keress fel! Meg kellene találni az okot, hogy miből ered ez nálad!

Egy nő számára megalázó egy ilyen helyzet, mert azt gondolja, hogy nem kívánod. És a nők szeretik magukat kívánatosnak érezni.

2016. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vagy állj át az alkalmi partnerekre. :) Így a probléma megoldva :)
2016. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!