Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik komoly kapcsolatban vagytok (1 év vagy annál több ideje és igazán szeretitek egymást. Mit gondoltok az alábbi félelmemről és mi a véleményetek? Többit lent! L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom ő is engem. Rendkívül gyengéd, figyelmes és odaadó. Jó hosszú az előjáték nagyon fel izgulok. Mindig ügyel arra hogy nehogy fájjon.

Megmondom őszintén nekem semmilyen nyögésem, sóhajtásom nem tudatos. A barátom azt mondta nem vagyok hangos de azért tudtára adom az érzéseimet.

Viszont azt is mondta halk halk aztán egy-kettőt felnyögök hangosan majd megint csak fülébe sóhajtozom és nyögdécselek. Mondta hogy olyan kéjesen érzékien nyögdécselek és sóhajtozom.

Attól félek, hogy mivel nagyon élvezem és nem tudom kontrollálni magam és nem tudatos az egész csak néha érzem hogy nagyon sóhajtozom, félek, hogy valaki meghallja. Azt meg nem szeretném mert bunkósság.

Evégett nem is szeretek ennyire szeretkezni mert a párom előtt akkor is ha halk szégyellem a sóhajtást stb. Pedig neki nagyon tetszik ahogy a fülébe....



2016. máj. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Több, mint 10 éves kapcsolatban vagyok. A félelmeid teljesen alaptalanok.

Nyilván egy ember tudja magát annyira kontrollálni, ha akarja, hogy ha olyan helyen van, ahol mások is, akiknek semmi köze a dolgokhoz (gondolok itt szülői házra, egy olyan lakásra, ahol csak egy vékony fal választ el a szomszédtól) hallhatják, akkor vissza tud venni a hang erősségéből, viszont azért halk nyögdécseléseket senki nem fog áthallani a lakás másik végéből. Én nem csak halkan nyögök, hanem ha konkrétan semmi zavaró tényező nincs, akkor elég hangos vagyok, mondjuk nem csak én, hanem a férjem is és ez még jobban beindít minket.

Szóval csal lazán!:)

2016. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A párodnak bejön, nálad spontán jön. Mi itt a probléma? Miért csinálsz gondot ott, ahol nincs?
2016. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enmeg pont az indít be ha mások is hallják :D

Ezért hangos vagyok panelba is, persze csak ugy ha ketten vagyunk a házba de a falak vékonyak tehát hallja a szomszéd.

2,5éve vagyunk együtt.

18L

2016. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fingj egyet ha az sem zavarja ő az igazi
2016. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ellentmondás van abban, amit írtál! Először azt írod: "nagyon élvezem és nem tudom kontrollálni magam" utána meg azt, hogy "evégett nem szeretek ennyire szeretkezni". Akkor most melyik igaz? Ha nem tudod magad kontrollálni, az azt jelenti, hogy teljesen elengeded magad. Ha viszont ez frusztrál, akkor egyáltalán nem engeded el magad, hanem nagyon is túlkontrollálod magad.

Szerintem nagyon gyerekes dolog, hogy ilyen hülyeségeken parázol ennyit. Abból, amit írtál, az derül ki, hogy magad sem tudod, mi bajod van. Próbáld megismerni önmagadat és a vágyaidat.

2016. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én halk vagyok csak az orgazmusom hangosabb. Leszrom hogy ki hallja. :D kövesd a példámat. :D
2016. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne csinálj feleslegesen problémát ott, ahol nincs...

A párod szereti, előtte nem kell szégyellned semmit, ha igazi a szerelem.


Ha szülők házában vagytok vagy más is tartózkodik a lakásban, akkor nyilván arra az alkalomra tudod magad kontrolálni és nem hangoskodsz.


Ha otthon vagytok kettesben akkor meg hajrá...

Mi nem panelben lakunk, de vannak szomészédok, akik közel laknak annyira, hogy éjszaka ha csend van kinnt, náluk meg nyitva az ablak biztosan hallják mi folyik idebennt. Naés.


Nyilván nem leszek bunkó és nem fogok hangoskodni pl a rokonok házában de itthon azt csinálok amit akarok, ha valaki kinntről hallja akkor hallja csak biztosan ők is szoktak szexelni...

2016. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!