Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól a legalkalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól a legalkalmasabb elveszíteni a szüzességét lányoknál?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam már 13 évesen elveszítette, de viszont ismerek egy olyan lányt is, aki hamarosan 20 éves lesz, es még mindig szűz. Arra lennék kíváncsi, hogy Szerintetek hány éves kortól lehetne elveszíteni?

(nekem pl lehetne? : Érett lany vagyok, [kort csak így tudok irni, mert nem olyan kategóriában vagyok: 21-7= a korom :D ) és megvannak hozzá a külső testi adottságaim. :)



2016. máj. 29. 07:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
A szüzességet nem elveszíteni kell pld diszkóban hanem testileg és agyilag érettként kell szeretkezni! A megfelelő kor erre egyénenként változik de 17-22 között a legideálisabb!
2016. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát ne haragudj de te se az alapján amit írsz se a korod alapján nem vagy érett....


Egy normális ember a szerelmével éli meg az elsőt nem az számít,hogy hány éves vagy és hogy megvannak a külső adottságaid xdddd és aki 9 évesen már menstruál "ivarérett" biológialig akkor szerinted ő már szexeljen?...


Az érettség a szexuálus élet megkezdéséhez nem kor függő mivel van olyan 28 éves nő is aki azt sem tudja hogy jön össze a gyerek..


Ha te a kor alapján szeretnéd eldönteni ,hogy mikor akkor abszolút nem vagy érett és valljuk be a te korodbeli lányok között az lenne a normális hogy még rajzolgatnak meg meséket néznek max álmodoznak fíúcsapatokról....legalábbis nekem 14 évesen nem ez volt a fontos hogy jajj mikor veszítsem el..nem mondom hogy nem voltak plátói szetelmek meg rajongások pl orlando bloom személyében de 14 évesen szerintem ez a normális! Miért akartok ti már 14 évesen pasikat meg szexet stb...hova fajul ez a világ??? Ne ezen járjon az eszed!

2016. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

A másik szerinted 13 évesen az teljesen rendben van hogy osztálytársad már lefeküdt valakivel? Gyerekek vagytok még!!


Undorító....a szülőkkel is elbeszélgetnék ilyenkor..nagyon nagyon szomorú ilyeneket hallani ,olvasni

2016. máj. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nagyon nem azt mondtam, hogy az rendben van. Én sem állok mellette, hogy valaki 13 évesen elveszítse, de ő szerelmes volt, és emgtörtént. Ahogy fejlődik a világ, egyre hamarabb veszítik el a lányok/nők...
2016. máj. 29. 07:41
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Jah és te szerinted akkor ezt így el is kell fogadni,mert hát ez van...akkor muszáj neked is vagy mi?



De nem vitatkozom beszélgess anyukáddal..nem idegeneknek lenne a feladata ilyenekről beszélni veled,meg ha itt azt mondja valaki hogy már holnap kislányom csináld akkor csinálod? Itt mit vársz úgyis lesznek trollkodók.


De ha csak a kérdésedre válaszok NE 14 évesen az biztos! Majd később ha lesz egy normális fiúd akiben megbízol lelkileg de olyan fiú nem a korosztályod az biztos talán 18-19 éves fiúk között lehet már érettebb agyilag amúgy az alatt csak nekik is a szexen jár az agyuk nem komoly kapcsokatot akarnak..de ezt nem lehet így kor alapján megmondani mert ismerek 20 on akárhányéves fiút aki olyan kisgyerek még hogy hihetetlen.. És idősebb fiúhoz meg amúgy is még gyerek vagy,mert ugye az sem normális ha egy 14 éves lány 20 évessel szexel de még 18 évessel se!

2016. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Deflohelp ***** válasza:
81%

Nincs általában alkalmas kor, ez személyiségtől is függ.

Mivel a testi szerelemben mindig benne van a teherbeesés lehetősége (ami megfelelő fogamzásgátlással azért jól lecsökkenthető), majd akkor és azzal szexelj először, akiben biztos lehetsz, hogy akkor sem hagy el, ha baj történne, és el tud tartani téged (titeket).

2016. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 5. a legtöbb pasi még 18 és 19 évesen is kisfiú szinten van mindegyik csak azt akarja... Én nem soká 18 leszek de még egy normális kapcsolatom se volt se pasim két csókon vagyok túl.. pedig volt olyan srác aki 25 volt és azon felül de azok is csak azt akarták én meg akárkinek nem adom magam.

Neked sem kérdező..

2016. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy fejlődik a világ de ez nem azt jelenti, hogy 2030-ra már egy 12 éves lánynak szégyen a szüzesség!
2016. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Velem óriási probléma van ezek szerint. Soha életemben nem akartam "csak" szexet sőt... Mindig kizárólag hosszútávú kapcsolatot képzeltem el. 14 éves koromban ismerkedtem utoljára lánnyal. Azóta eltelt lassan 10 év és még csak nem is próbálkoztam nagyon senkinél, mert pont hogy a lányoknak "csak" az kell.

Szerintem akkor a legalkalmasabb elveszíteni, mikor fejben már részben vagy egészben felnőtt a gondolkodásod, önálló vagy és pontosan megtudod mondani akarod-e. Kornak, alkatnak semmi köze hozzá.

2016. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7. Az 5. Vagyok egyetértek teljesen! Azért írtam a talánt...természetes hogy 20 éven felüli fiúk többsége is idióta sajnos..vannak kivételek de nagyon kevés.

Csak nem szeretnék általánosítani sem,ez a lányok hibája is mert ugye nem kéne 10 en akárhányévesen már odaadni magad egy fiúnak meg pasizgatni,kihívóan öltözködni stb..mert nem fognak tisztelni és persze hogy kihasználják...aki meg normális fiú,lány komolyat szeretne főleg első szerelemnek akivel elveszítheti,de egyébként is az meg megszívja,mert ugye az a többség hogy mindenki összevissza mindenkivel csinálja..és azok a párbeszédek..rettenetes hogy tudnak fiatalok beszélni egymással..így persze hogy a normális ember elkeseredik és kétségbe esik mi lesz vele hol fog találni normálist párt.

2016. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!