Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan szeretnétek elveszíteni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel múltkor pettingeltünk, és azt mondta, hogy készen áll, és tovább akar lépni, viszont leállítottam, mert ennél romantikusabban szerettem volna.

Arra gondoltam, hogy hétvégén elvihetném kettesben valami romantikus helyre. Szerintetek? Tippek, hogy hova vihetném? Mindkettőnknek ez lenne az első. 18/F


2016. máj. 29. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját szobám biztonságában, inkább poénkodva mint halálkomolyan romantikusan rózsaszirmokkal...de ez én vagyok, a barátnődet te ismered. 19l
2016. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baratommal nem spilaztuk tul. Nem volt exra romi hely meg stb, hisz abban a pillanatban m1 h hol vagytok. Meg ugyse az lesz a tokeletes alkalom hanem majd ha kicsit osszeszoktok
2016. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Csináld nekii felejthetettlenné :)

Az minden lánynak tetszene. Az első különösen fontos, szoval ne szurd el. gyertyák.. füstölő előtte egy üveg bor hogy feloldja a gátlásokat :)

2016. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tullihegni, agyon agyalni!

A szinpadiasság fejben tetszetős lehet. A végén meg agyon vágja az egészet!

2016. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
én is szűz vagyok még, és valahogy úgy képzelném el hogy gyertyák, félhomály, pici bor, és otthon persze a szülők nélkül...aztán ez nemtudom mennyire lesz így
2016. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már nem vagyok szűz, de hálaistennek spontán történt. Nem sok időm volt ráizgulni meg rágörcsölni.

Gyertyák, rózsaszirom, bor... Igen jók, de én első alkalommal frászt kaptam volna (én vagyok az áldozati bárány? Kb. Úgy éreztem volna magam...)

2016. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb spontánul! A nagy előkészületektől baromian be tud görcsölni a lány és akkor csak szenvedés lesz a dologból!

Ezt tapasztalt pasiként mondom.

2016. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

de amúgy erről miért nem a lányt kérdezed meg?

nem tök mindegy, hogy idegenek mit mondanak interneten keresztül? ha mi azt mondjuk, hogy igen, legyen minden megrendezve, stb, de a lány mást szeretne, már vége az estének


egyébként a lehető legrosszabb, szerintem ez a megrendezettség, még a hideg is kiráz tőle, a legjobb spontán

2016. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi végig poénkodtunk,mert a barátom is szűz volt.:)

Már a gumival gond volt,vettünk csak nem jó méretet,szegénynek felhúztuk aztán szorította,le is konyult neki.:)Egy hét rá rá aszért összejött,de a mosolyom csak addig tartott amíg be nem rakta,mert fájt nagyon,:)

2016. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyikünk szobájában, úgy hogy lehetőleg csak mi legyünk otthon. Poénkodva, előtte esetleg megnézni egy filmet vagy ilyesmi :3 Azt nagyon nem akarom, hogy "megrendezze" előre. Spontán a legjobb!
2016. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!