Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a megcsalás megbocsátha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a megcsalás megbocsátható? (szex)

Figyelt kérdés
Ti megbocsátanátok a párotoknak ha megcsalna titeket? Tegyük fel lassan 3éve együtt vagytok és ivott vagy nem ivott de lefeküdt egy másik lánnyal. Ezt a fiúktól is kérdezem hogyan mondanátok el/magyaráznátok ki ha adott esetben szeretitek a barátnőtöket, és jó vele a szex, de mégis megcsalnátok) 18L a barátom 19 neki nem én vagyok az első, de nekem ő igen.

#fiú #szex #barátnő #lány #megcsalás #félrement #ejnye neki #majdhazaérmegverem
2016. máj. 29. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fiú vagyok de én ugy gondolom mind ha a fiú mind ha a lány megcsalja de bevallja bánja hasonló egy második esélyt adnék neki lévén tanult belőle(itt főleg arról beszélek ha túl sokat ivott és részegen tette) viszont ha ezután megcsalna akkor hülye az aki ezután is megbocsált ezzel csak azt sugallja nem is baj ha megcsalom hisz már kétszer nem volt gond belőle... ha józanon csalta meg akkor a miértre adott választól függően.
2016. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
haat mindent ellehet felejteni :) azert nm erintene tul jol,en azt tanacsolom h ha mar megtetted,akkor tartsd titokban mert sok lanynak oszetorod a szivet :(
2016. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Lehet lepontozni,én nem bocsàjtanâm meg ,dobnàm ki,mint macskàt sz.ni! Egy férfi sem ér annyit ,hogy sìrjak utàna. Vagy lehet megbocsàjtanàm ,én is megcsalnàm és utàna hajìtanàm ki. A szex megbocsàjthatatlan bűn! l/25
2016. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

azért 3 év nem olyan hosszú idő egy kapcsolatban, főképp ilyen fiatalon

ha ennyi idő után képes volt megcsalni, mi lesz később? az ilyet vigyék csak

viszont egy hosszabb házasságban, ahol már gyerek is van, ott azért megfontolandóbb a dolog

illetve, szerintem, ha valaki meg is bocsájtja a megcsalást, sosem fogja elfelejteni, és mindig ott lesz a bizalmatlanság, ami szép lassan tönkre teszi a kapcsolatot (persze kivételek mindig vannak)

2016. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Akivel jó a szex azt nem csalják meg!

Ha megnyerte had vigye! Mehet az új nőjéhez!

2016. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne bocsásd meg. (Pedig ezt férfiként mondom.)
2016. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg!
2016. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Minden megbocsathato, de el nem felejtheto :)
2016. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2016. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg. 21/l
2016. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!