Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy csak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak így tudok elélvezni rendesen?

Figyelt kérdés

Régen imádtam a csiklói orgazmust, később persze, megszerettem a hüvelyit is.. :D

De mostanában nincs olyan, csak csak a csiklóizgatástól / vagy csak a hüvely ingerléstől orgazmusom legyen... Mindkettő " izgatás kell egyszerre " vagy elmarad az orgazmus esetleg van egy kicsi, de inkább nedvben mérhető ( érzésben nem .. nincs meg az a " wáoooo és gyönyör a végén ,, :/

Tapasztalatok !???

Normális válaszokat légyszi !!! ;) :D



2016. máj. 29. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kell neked egy nyelv és egy farok és nem lesz ilyen problémád amennyiben pesti vagy jelentkezek :P
2016. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Van barátom!! :D

Jóó vele egyébként, de vele is csak így tudok elélvezni Rendesen!!!

Masztinál meg mégtosszabb.. Régen 20 perc elég volt. Most kell 40 és mindenemet ingereknem kell. Rejtély... :D

2016. máj. 29. 14:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Amiket leirtal, abbol az jon le hogy kevesebbet kellene gyurnod a nunid...
2016. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát, de ha kívánom!? :D

Nem mindennap van természetesen. A barátommal hétvégente tudunk együtt lenni. Változó, hogy mennyi a szex, más is jó vele nem csak az :D hét közben 2X MAX.3X nyúlok magamhoz.

2016. máj. 29. 15:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy miért van azt nem tudom. Megoldásként igaz kicsit költséges, de két vibrit ajánlanék (vagy egyet plusz egy répát/hajkefét/valamit; vagy valamit plisz ujjaidat) az egyik vibrinek egy g pontost a másiknak egy masszázsrudast ajánlanék 😉
2016. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha a barátommal vagyok, vagy ő vagy én kézzel megoldjuk.. Masztinál bedig a dude p. Bennem van, amig vibrátorral izgatom a csiklóm. Tehát meg van oldva :D

Csak azt hittem, van ötlet, hogy " múlna el " :/

2016. máj. 29. 16:48
 7/15 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy eléred, eléritek!
2016. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene próbálnotok az anált, hidd el, megéri!
2016. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Scav ***** válasza:

Szerintem masztival "tanítani" kéne az agyad, hogy külön-külön is olyan legyen, mert ez fejben dől el. Rájön az agy, hogy így a legjobb és akkor a "félmegoldások" már nem érdeklik. Vissza kell szokatni, hosszabban tartó, "kínzó" ingerléssel, hogy a csak csiklói és a csak hüvelyi is jó.

Tehát ez tanulás, időt kell szánni rá. :D

2016. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi" miért is? ,, és az utolsónak... :D

Tehát ' vissza tudok szokni rá , szuper !! 🙌 🙆

A barátom tud ebben segíteni vagy jobb ha egyedül?? ( gondoltunk arra , hogy kiköt :D és csak az egyiket veti be amig többször el nem élvezek úgy.. pár napon át.. majd a másikat ) de nem tudom be válna e..

Őt nem zavarja így sem... Én akarom megoldani .. Úgy azért csak jobb :D

2016. jún. 2. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!