Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen perverz dolgokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen perverz dolgokat próbálnátok/próbáltatok ki szex közben? (Bővebben LENT)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kezdek kifogyni a perverz ötletekből, ezért kérném a segítségeteket a témában. Eddig ezek voltak: nyelvpiercinges lánnyal csókolózni/ orális szex + orális szex közben előttem térdel, kutyusban hajánál fogva szexelni, tejszínhabot egymás testéről lenyalni és egyelőre ennyi. Előre is köszi a válaszokat!


F/20



2016. máj. 30. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Öltözz be gyóntató papnak és vezeklésképpen jól szopasd meg: dugd meg a száját majd kényszerítsd, hogy nyelje le, különben a Pokol kénköves tüzében fog szenvedni az idők végezetéig.
2016. máj. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázs.
2016. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

25 éve nyelvpiercinges srác vagyok.

Nekem nagy álmom hogy egy szintén nyelvpiercinges csajjal smároljak. ez eddig nem jött össze. sajna :(

am perverzségbe, már ha ezek annak számítanak eddig ennyi volt: epres síkosítóval bekenés, lenyalás, talpközé szerszámom, lábujjak a számba, talpnyalás, popsi lyuk nyalás, szex nyilvános helyen (vízpart), kocsiban ujjazás, szex sátorban.

Bár ezek sokkal inkább hétköznapinak számítanak sztem, mintsem perverznek...

25/F

2016. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
anál szex gumi nélkül ágyon fekszik lelogatott fejjel és igy szop le, nyilvános helyeken szex,
2016. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg a lányt, hogy pisiljen a szádba!:-)

Hidd el, rettentően izgató, még ha undorítónak is tűnik, imádni fogod!;-)

2016. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkötözést próbáltad már?
2016. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ruhán keresztül például?
2016. máj. 31. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyetlen dolog maradt ki az életemből, és talán már nem is fog teljesülni. Azt szerettem volna kipróbálni, hogy én hanyatt fekszem, a csaj a mennyezetről lógó hurokban ül, és úgy ül bele a farkamba, hogy közben meg tudjam pörgetni.
2016. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!