Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, női szemmel: nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, női szemmel: nektek tetszik Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Nekem igen, picit nagyobb cici, és az ő alakja nekem az álom. :D

18L

2016. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép lánynak tartom, de nem értem mitől ilyen szuper különleges. Hozzá hasonlóakat azért elég sokat látok az utcán napi szinten.


Gondolom nem csak szép, hanem celeb, híresség is, ezért a nagy felhajtás körülötte.

2016. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szépnek tartom, de az én ízlésemnek túl zsíros, lehetne izmosabb is.
2016. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon kislányos az arca nekem.
2016. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként mondom, én mikor hallottam kiváncsiságból rákerestem hogy néz ki, ha ekkora a felhajtás. Szép, tényleg dögös csaj, de szerintem az utcán sok ilyen szép lány van még, csak ők nem futottak be/nem tudták magukat felépíteni a médiában. Én nem látok semmi különlegességet benne.
2016. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem igen :3
2016. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem. nagy dumbo. fülek kicsi mell :D

model alkata van elől deszka hátul léc, éppen ezért nem tetszik. szerintem ilyen alakkal 2x ekkora mellek, jobb fenék lenne az ideális.

az arca szép, de átlagos, sminkel és photoshoppal kicsit többet lehetne kihozni belőle mint ami

2016. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egyedül a szemei tetszenek:) Teljesen átlagos az arca és a testalkata is,még csak nem is sportos(szerintem sokkal szebb,ha egy nőnek kissé izmosak a lábai és a feneke).A fogsora meg valami katasztrófa,nem értem,miért nem csináltatja meg.Tényleg fogalmam sincs,hogy lett ilyen felkapott,semmi extra nincs benne:D

20N

2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szép, de semmi különös. nem tudom miért ennyire felkapott, sok szebb lányt láttam már. és a hangja idegesítő.
2016. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Csinos, de az arca nem tetszik.
2016. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!