Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok zuhanyrozsaval masztizn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok zuhanyrozsaval masztizni tenyleg sokkal jobb mint egy pasival a szex? Es ha igen miert?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jobb ki mondta ezt a butaságot.

Én nem is szeretem vele ,túl intenzív egy perc alatt letudva az egész,,a szex azért hosszabb szépen felépítve.Ott van testiség , érintés minden.

De lehet kapsz mást véleményt is.

2016. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis jobb.A maszti nem helyettesíti a szexet egy pasival,az sokkal jobb.:)20/L
2016. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szexet semmi nem helyettesiti..

zuhanyrozsával ??? akkor már inkább vibrátorral de én azzal se csinálnám.

2016. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huu en fiu vagyok es most megkonyebultem :) es olvastam ezen az oldalon hogy nagyobb es intenzivebb orgazmus mintha pasi csinalna? Meg ha egy lany nagyon sokat masztizik igy akkor egy pasival se tud majd elmenni ezek igazak?
2016. máj. 30. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igaz, mert egy lüktető péniszt érezni sokkal nagyobb élvezet, mint zuhanyrózsával a csiklómat ingerelni
2016. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi ;)
2016. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!