Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnátok ha a barátnőtökn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha a barátnőtöknek ilyen melle lenne? KÉP

Figyelt kérdés

A képen NEM én vagyok viszont az enyém is ilyen... Szerintetek nagyon csúnya?:/ Ha levennétek róla a melltartót mi lenne az első gondolatotok? Az enyém olyan mint ami az felső képen van.. De ami alatta az lenne a normális és énis olyat szeretnék. Tubuláris mellem van, anyutól örököltem:/ Az a baj szivacsos melltartóban sem úgy áll mint az alsó képen..

[link]



2016. máj. 30. 13:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
engem nem zavarna... annyi minden más van ami meg tud fogni egy nőben... a melle csak mellékes :)
2016. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Szerintetek plasztikáztassam meg?:/ ez a kérdés lemaradt..
2016. máj. 30. 13:10
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Add csak ide! Hadd szeretgessem meg!!!!!
2016. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
24%
Gusztustalan. Mindenkepp csinaltasd meg. Ne a ferfiak miatt, magad miatt. Lathatoan zavar teged. Ne az itteniekre hallgass akinek mindegy csak no legyen.
2016. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%

ha Te ugy érzed magad jol hogy átmütteted akkor tedd azt. Lebeszélni ugysem tudnánk róla ha már eldöntötted, de ezt neked kell érezned, hogy Te emberileg mennyire vagy értékes... Ha ugy érzed hogy ez az egyetlen amivel fel tudod kelteni egy pasi érdeklödését akkor nyirbáld meg... De ha vagy annyira talpraesett hogy a szeméyleddel is el tudod büvölni akkor meg felesleges szétkaszabolni azt amit a természet adott neked...

Én is szivesen lemütenék pár centit a farkamból de akkor meg azért sirnék hogy kevés :D

2016. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha tetszel amúgy és/vagy szeretlek nem érdekelne. Mellszépségversenyen viszont ne indulj
2016. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
ha magadnak jobban tetszenél másmilyen mellel, akkor csináltasd meg nyugodtan. de a pasik miatt ne aggódj, aki szeret elfogad így is, sőt tuti van akinek kifejezetten ez a forma tetszik. de más miatt ne változz, csak ha magad miatt akarsz.
2016. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
27%
szerintem csináltasd meg, mert ez már simán az a kategória ami sehogy se jó
2016. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha barátnő, akkor már mindegy, milyen mellet örökölt :)
2016. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Hidd el, az enyém csúnyább, mégis van barátom...


[link]

19L

2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!