Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok, hogy a külső nem érdekli őket, hanem a pasi belseje a fontos, amikor nyilvánvaló, hogy nem így gondolják?

Figyelt kérdés
jó gondolom ciki lenne bevallani hogy csakis a külső számít, de itt a gyakorin is ez a szöveg megy és már unom, mert sehol sem ezt látom, a neten, tv-ben és a való életben, ismerőseim körében vagy akárhol is azt látom hogy ez koránt sincs így. egy-két eset volt amikor pl az utcán egy nagyon szép nőt láttam egy "molnár krisztián típusú" sráccal kézenfogva, de ott is csak a pénz miatt voltak együtt gondolom én :/
2016. máj. 30. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván egy bizonyos szint felett nem számít a külső és a belső tulajdonságok a fontosak. Fontos a külső, nyilván nem tud az ember kapcsolatot kialakítani olyannal, aki nem jön be neki legalább egy kicsit külsőre. Ez férfiakra és nőkre is egyaránt jellemző. F
2016. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam 60%ban fontosabb a belső mint a külső.. de most gondolj bele, neked sem kellene csúnya, igénytelen, fogatlan, ápolatlan, 120kilós lány..

Ha nem vonzódok hozzá, nem kell. nem tudok vele lenni

Volt olyan hogy nem jöttem össze valakivel pedig külsőre az ideálom volt,de belsőre nagyon nem !

Ezért mondom hogy fontosabb, de azért az is, hogy vonzódni tudjak hozzá és tetszen nekem.. Mert ha nem tetszik mint férfi akkor megette a fene!

2016. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, számít a külső, és mi férfiak ezt el is mondjuk, azonban sok lány nem vallja be, viszont én úgy gondolom 80%-ban számít a külső a nőknek, legalábbis a való élet ezt mutatja. Míg a férfiaknál sokkal kevesebb ez a százalék, ez a különbség
2016. máj. 30. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
En nem mondom azt. Igen is fontos a kulso.
2016. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert olyan társadalomban élünk, ami elítéli, ha valakit a külseje alapján minősítünk. Annak ellenére, hogy mindenki ítél a külső alapján (ami jogos, mert azt gondol mindenki, amit akar). Nem szeretünk a társadalmi normáknak nyíltan ellent mondani (nem csak a nők, a férfiak sem), ezért letagadjuk.
2016. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A külső is meg a belső is fontos, nem tudom mért kell ezt túl bonyolítani.

Ha valaki egyáltalán nem tetszik külsőre, akkor azzal nem lesz meg a testi vonzalom, ha meg a belső értékek nem passzolnak hamar vége lesz a kapcsolatnak (Persze ez a másik esetben is igaz).

2016. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek számít a külső. Ahogy írták előttem, biztos vannak olyan lányok, akikre te sem szívesen feküdmél rá..

Ugyanez van a csajokkal is. Ha nem tetszik nekik valaki, akkor nem tetszik.

2016. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!