Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha négy alkalommal kielégitett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha négy alkalommal kielégitett egy lány orálisan, de közben barátnőm van, az mennyire elítélendő? 24F

Figyelt kérdés
Jól csinálja ez a lány, vágyom is rá, szokott eszemben lenni. De nem akarom elhagyni a barátnőm.

2016. máj. 31. 18:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon elitélendő :D

A kettő együtt meg főleg, ha nem lenne barátnőd akkor nem

2016. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Fiiiiireg
2016. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
27%
Egészségedre, kell a változatosság néha. 22/F
2016. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy azt add, amit kapni szeretnél. Ha nem is hiszel a karmában, a lelkiismereted legalább tiszta lesz.
2016. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
98%
De remélem neked sem jelent problémát kérdező, ha a barátnőd a szabadidejében összefekszik néhány kanoskával.
2016. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor nem elítélendő, ha a barátnőd tud róla és nem zavarja (nyílt kapcsolat).


Ha nem így van (gondolom nem így van) akkor az a fair, ha vagy az alkalmi orálozást szünteted be, vagy a kapcsolatodat. Ha a barátnőd nem elég a számodra, neki is és neked is jobb, ha elválnak útjaitok.

2016. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy f@$zfej vagy, bocs...
2016. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy nem elég nekem csak a barátnőm, de nem akarom vele szakítani mert 3 évet nem akarok kidobni az ablakon.

Vágytam valami újra. Megismertem a másik lányt, aki sokka bevállalósabb. A sz*pás végén le is nyeli. Kívánnám őt, de a szexet nem merem bevállalni mert az már tényleg durva lenne a barátnőmmel szemben.

2016. máj. 31. 19:06
 9/46 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írtam, f@$z vagy. Hagyd ott szegény barátnődet, nem érdemel egy ilyen senkiházi férget, mint te. Már kidobtad az ablakon a 3 évet, amikor lesz*pattad magad... ha van benned egy kis gerinc meg méltóság, akkor férfiként viselkedsz, és bevallod a barátnődnek, mert jelenleg csak egy kis ótvar féreg vagy
2016. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
35%
Ne valld be, a nők sem teszik!
2016. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!