Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti férfiasnak tartanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiasnak tartanátok egy férfit, akinek nagyon kicsi az intim mérete? Sajnos a páromnak kicsi, és emiatt kevésbé tartom férfiasnak.

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul is érzem magam emiatt, felszínesnek hogy csak ez a érdekel pedig nem az a tipus vagyok akit csak a külső érdekel főleg nem az intim méret. Nem is gondoltam hogy ez probléma lehet. Előtte voltam már két férfival ha akkor megkérdeték volna hogy mennyire számít nekem a férfiak mérete, azt mondtam volna semennyire. De csak azért mert akkor nem tudtam hogy van akinek kicsi van.. A volt párjaimnak nagy volt vagy leglaábbis átlagos, nem tudom mekkora, de a páromnak hozzájuk képest jóval kisebb. Az óvszer lötyög rajta. Még csak most jöttünk össze és csak egyszer aludtunk együtt, még csak egyszer láttam neki és szex még nem volt, de valahogy nem tudom elképzelni hogy így élvezni fogom. szerintem amúgy kb 10-12 cm lehet de nem tudom pontosan. De ha megmarkolom akkor kb el is tűnik az egész a kezemben. Míg más férfiaknak akár két kézzel is lehet egyszerre fogni mert van akkora


nagyon rosszul érzem magam emiatt hogy ilyen felszínes vagyok. De nem tehetek róla, egyszerűen ezt így nem látom férfiasnak


mit gondoltok?


2016. jún. 2. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, mi az igazán szép az életben? Hogy van egy párod, aki szeret téged, elvileg te is szereted őt. Ő az élettől ekkora férfiasságot kapott. Az igazi szépség a kihívásban van, hogy ebből ti ketten kihozzátok a legtöbbet, amit lehet. Mert nem véletlenül akkora neki, amekkora, azzal is ugyanúgy lehet érvényesülni, mint a többivel.


Csak persze kérdés, hogy hajlandóak vagytok-e erre. Mert ha nem, akkor nem vagytok egymásnak valóak.


22/L

2016. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én barátomnak is 10 körül van, én ettől férfiasnak tartom, ez belső kisugárzás nálam valahogy. Figyelj én adnék neki egy esélyt, lehet élvezni fogod és akkor megférfiasodik nálad is:D Végtére a g-pot kb 5 centire van. Persze lehet nem fogod élvezni, meg nem lesz férfias..nem tudom. Csak azt tudom mondani hogy nekem nem ettől függ, de nem azért mert én annyival jobb ember lennék nálad vagy másnál:D
2016. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
nem,ez tényleg nem ffi.
2016. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedj fel valakit innen a gyakoriról. Köztudott, hogy itt nincsenek 20 centi alattiak.
2016. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Első szépet írtál, ment a zöld jel! Ilyen emberek kellenének mindenhova! :)
2016. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szeretem őt és ezért is érzem amgam nagyon rosszul emiatt hogy így érzek. Mondom, korábban soha eszembe se jutott hogy engem valaha érdekelni fog vagy zavarni fog hogy egy férfinak mekkora. de aztán amikor az övét megláttam először, elég nagy csalódás volt
2016. jún. 2. 15:36
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
K..vára unatkozhatsz. Gondolom neked van kis farkad és most várod a pozitív megerősítést, tudod nem a farkad mérete, hanem ez a szánalmas. Azt mondod nem volt szex, közben meg lötyög az óvszer rajta. Ő alváshoz is óvszert húz nehogy megfázzon? Na hagyjuk már
2016. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kamu kérdés már?? :) Az óvszer lötyög rajta. Még csak egyszer láttam neki és szex még nem volt. Óvszerben jár vagy mifene?
2016. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem férfias, te pedig felszínes vagy.

összeilletek:)

Ilyen választ vártál?:)

2016. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért volt rajta óvszer, mert le akartunk volna feküdni egymással csak aztán közbe jött valami és félbemaradt
2016. jún. 2. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!