Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » G-pont orgazmus, hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G-pont orgazmus, hogyan lehet elérni?

Figyelt kérdés
Csak a csiklói orgazmust ismerem.Ujjazással nem is tudnék elélvezni,csak ha másik kezemmel izgatom a csiklót.Azt mondják egyszerű,nekem miért nem sikerül,sima ujjazással elélvezni? :(

2016. jún. 3. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A G-pontot kell izgatni...

Amennyire en tudom, hogy merre van a g-pont (a huvely felso falan, kisebb nagyobb elteressel, kinek beljebb, kinek kiljebb) ha a no helyebe kepzelem magam, eleg nehezen kivitelezheto kezzel, legalabbis sajat kezzel.. en azt mondanam, kell venni egy g-pont vibratort es azzal minden gond nelkul kikiserletezheted.

2016. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magadnak ujjal tényleg elég nehéz.. A párod tudná,( ha van ) ha nincs G pont izgatók tömkelege vár a szexshopokban.. hajrá !! ;)
2016. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe a szex shopot.


Közönséges kígyóuborka....

2016. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Amúgy is gondolkoztam már,hogy vennem kéne vibrátort :P
2016. jún. 3. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátod akkor lovaglo pózban ;)
2016. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nincs barátja.


A friss kígyóuborka nem szokott eltörni, de egyrészt jobb az óvatosság, meg aztán utána még étkezési célokra is legyen gusztusod felhasználni, szóval szerintem húzz rá kotongumit. Először nedvesedj be (vagy vegyél síkosítót) és fokozatosan érezd egyre beljebb, hogy milyen.

2016. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az ubin kívül még a répát tudnám ajánlani, vannak kimondottan g pont ingerlésére alkalmasan növők! :-D de persze érdemes rá óvszert húzni mint az ubira. biztos, ami biztos :-P

de persze a leghatékonyabb a vibri

2016. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam banánnal,de ugyanaz volt,ha kézzel nem izgatom közben a csiklót nem élvezek el :( Úgy döntöttem veszek erre alkalmas segédeszközt:)Kézzel már úgyis unom csinálni.

Köszönöm a válaszokat!:)

2016. jún. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!