Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk, dugtatok fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk, dugtatok fel valaha valamit a feneketekbe kíváncsiságból, mert tudni akartátok, hogy kb milyen lehet a lányoknak a popsiszex?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Én impotens vagyok, és hallottam, hogy a prosztatáhozér vmi, akkor biztosan feláll. Kipróbáltam, de így sem működik.
2016. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

rendszeresen szoktam izgatni az ánuszom.

full hetero vagyok.

semmi pénzért nem mondanék le róla! rengeteg idegvégződés van ott, és más szintre emeli a reszkát.

25/F

2016. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Énis full hetero vagyok de szoktam ujjazni a fenekem sokkal intezzivebb orgazmust tud okozni 20/F
2016. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Egyszer kipróbáltam, semmi extra nem volt.

Annyi, hogy 5* annyi sperma jött, szal nem érdekel a dolog.

2016. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Barátnőm szokta azt a területet is kényeztetni.

Vannak izgalmas pillanatok és pár erogén zónát is sikerült találnia :)

2016. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Fúj, nem vagyok b*zi.
2016. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Gondolkodtam már rajta, milyen érzés lehet a lányoknak, és elhiszem, hogy az elején kicsit kényelmetlen, úgyhogy ilyenkor mindig óvatosabb vagyok, ha análisan csinálom. Ennek ellenére magamon nem próbálgattam soha, meg nem is akarom. Most ez kb. olyan, hogy azt is elképzeltem már, mennyire lehet nehéz tűsarkú cipőben járni, mégsem érzek késztetést, hogy vegyek egyet az én méretemben, és kipróbáljam. ;)


30/F

2016. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer kb 16 évesen a fürdőszobában, amikor először borotváltam a fanszőrzetem, feldugtam magamnak az egyik kisujjam óvatosan, de tövig. Aztán mikor kihúztam, a körmöm alatt ott volt egy kis kaki. Azóta nem csináltam ilyet és nem is tervezek a jövőben sem.


25/F

2016. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért a női ujjazás hihetetlen jó.

Én is teljesen hetero vagyok. A férfiaktól szexuálisan undorodom, sőt, még hozzájukérni is undorító, személy szerint.

De az, hogy egy nőnek elhivatottsága, hogy nekem élvezetet okozzon...én is kételkedtem és óckodtam.

De higgyétek el, ha ellazulsz és egy jó szopás közben, áhhh :D

Amúgy is, vannak olyanok, akik szeretnék, ha a nő megdugná őket. A normálisabbak viszont megalázást és szopást nem akarnak (a felcsatolhatóst szopni), szóval van sokféle ember. És általában azok sem melegek...

Próbálni próbáltam, és jónak jó, de magamnak nem csinálom, mert nem és kész. A nővel meg az más.

Én is szeretem a nő popsijába rakni, szeretem az anált.

19/ffi

2016. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Persze, rendszeresen, amikor magam is lánynak öltöztem :)
2016. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!