Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kor előrehaladtával enyhülhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kor előrehaladtával enyhülhet a merev pénisz maximálisan elérhető keménysége?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Én lány vagyok és a fiúk lennének illetékesek ebben a kérdésben,de szerintem igen.

Például szerintem 60 év felett szexelni olyan lehet, mint kötéllel biliárdozni. :) 20/L

2016. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szép hasonlat. :D
2016. jún. 3. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen erdekes,hogy errol pont egy lany akarja megmagyarazni,hogy hogy is van ez!

Mintha en tudnam milyen erzes menstrualni....

Szoval en 40 evesen is olyan kemeny vagyok mint a vidia!

Es mi a trukkje? Az ugyes es szexi no!

Annak fiatalon is penyvedt ha nincs elegge izgatva felizgatva!

Mint a mondas szol,nincs impotens ferfi csak bena no.....

2016. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A petyhüdtebb pénisz lehet egészségügyi probléma előjele?
2016. jún. 3. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4: Igen, lehet.

Bár nincs releváns tapasztalatom, csak negyvenes korosztályig, de ott én egyáltalán nem tapasztaltam semmiféle eltérést a merevedésben a fiatalabb korosztályhoz képest.

Természetesen lehetnek EGYÉNI merevedési zavarok, nem feltétlenül a kor miatt, sokkal inkább betegség tünete lehet.

2016. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én még csak 29 vagyok, de szerintem már nem annyira kemény, mint mikor tini voltam. Akkor kb mint a kő, le se lehetett hajlítani. Most azért messze nem olyan.
2016. jún. 3. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a keménység változik a korral, hanem a merevedés foka, ez orvosilag bizonyított. És személyes tapasztalat is. Tini koromban tuti jobban állt felfelé, most sokkal inkább csak előrefelé, vízszintesen.
2016. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem tiniként is 90 fokot zárt be a testemmel, teljesen előre állt.
2016. jún. 3. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilvàn enyhül,pláne 40 felett...

Persze itt a 80 éves bàcsikàk is napont a szexelnek,és a nők sorban àllnak nàluk xd

2016. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lánynak üzenem, hogy semmit sem tud a férfiakról. Ma a nők hüvelyszárazsága a múlté és ugyanez igaz a férfiak merevségére. Egy humor szerint ma már inkább az a gond, hogy a felálló farkú papa nem emlékszik rá, mit is akart, az Alzheimer miatt, arra ugyanis nincs olyan hatékony készítmény, A kérdezőnek: fizikai fáradtság, kevés alvás, cukorbetegség, szívbetegség okozhat fiatakori puhulást. A tesztoszteronszintet ellenőrizni kell. Alacsony vérnyomás gondot okozhat. Az agy ingerképző funkciója gyengülhet. Meg az a természeti törvény is áll, hogy amit nem használnak, az elsorvad.

Célszerű tisztában lenni önmagunkkal, valamint a minket érhető hatások következményeivel.

2018. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!