Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez ellen lehet tenni valamit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen lehet tenni valamit? Van ezzel még így valaki?

Figyelt kérdés

Szex közben mikor elélvezek utána már nem is kívánom a dolgot, és nagyon erzekeny is lesz a csiklóm és kellemetlen ha a pasi odanyúl stb.

Emiatt egy aktus során max. 1-2 orgazmusom van. És olyan rossz, hogy a pasi még bírná meg minden de nekem már semmi kedvem es jol se esik.:/ Úgy irigylem azokat a nőket akiknek tobb orgazmusuk lehet szex közben.

20/N



2016. jún. 5. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok,sajnos.
2016. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne irigyeld. Ez a dolog attól függ, hogy a csiklód mennyire bőven van ellátva idegvégződésekkel. Nem egyforma ugyanis. Van akinek több, van akinek kevesebb. Akinek több, az sokkal nagyobbat élvez, cserébe utána érzékennyé válik. Pasik között is pontosan ugyanilyen különbségek vannak.
2016. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is:(
2016. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!