Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szívesen megnéznéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen megnéznétek egy pénisz-szépségversenyt?

Figyelt kérdés
Esetleg zsűriznétek is egy ilyenen?
2016. jún. 6. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Haha:D nem.
2016. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Naná! Nálam az nyerné akinek brutál nagy a makkja!
2016. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mivel a farkak nem szépek.

Nem esztétikusak, viszont brutál jó érzés amikor bennem van egy.

2016. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem igazán. Egy fallosz esetében úgyis csak kipróbálás szintjén van értelme a zsűrizésnek és ahhoz a szépséghez semmi köze nincs.
2016. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

őszintén szólva meglep, hogy a női válaszadóknak ennyire nem esztétikai élmény a pénisz...

kicsit hihetetlennek tűnik, vagy rossz a válaszadók összetétele, vagy egyszerűen csak mondják azelvárt választ, hogy "ugyan már, engem egy pénisz az ember nélkül nem érdekel...", mert igaz is, mit gondolnánk egy olyan nőről, aki itt lelkendezve zsűritagnak jelentkezne.


no és az is lehet, hogy én látom rosszul, és a nőket a pénisz látványa inkább csak taszítja... de ezért még remélem, hogy nem így van ez általában...

2016. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szépek, inkább akkor már egy felsőtest, vagy arc helyesség szépségversenyt:D
2016. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
szerintem szép tud egy lenni egy pénisz, főleg ha nagy a makk, ahogy a 2-es is írta
2016. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Én is inkább taszítónak tartom őket önmagukban :S Úgyhogy nem!
2016. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
49%
És aki azt mondja, hogy ő nem látja szépnek, azt ne vedd feleségül, hanem menekülj, amíg tudsz!
2016. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Esztétikai pluszt akkor ad a nők többségének a pénisz, ha már rá van az emberre izgulva. Úgy egy álló fallosz látványa sok nőt nem hoz izgalomba. De rakd mögé a teljes alakos férfit és akkor lehet esélye a dolognak.

Arról nem is beszélve, hogy itt gyk-in már elég sok férfi küldött a farkáról képet de még taszítót nem láttam.


De én úgy is vagyok vele mint egy kanállal. Egy kanálról készült képnél is megállapítod, hogy ez egy kanál, esetleg más mintája van a végének, vagy karcsúbb, kerekebb, nagyobb stb. De úgy nem izgul rá az ember. Akkor nyer mindet értelemét ha használja valaki. Akkor érzi igazán, hogy kényelmes fogni, jó szájba venni stb.

2016. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!