Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy a lányoknál, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lányoknál, a szüzességük elvesztése után nagyobb az esély a félrekúrásra?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag igen, mert a szüzességük elvesztése előtt senkivel se kúrnak:D
2016. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Wut
2016. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nostradamus, te vagy az?
2016. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ilyenkor kezdenek forogni a fogaskerekek a fejükben hogy:"ha ő vele ilyen volt a szex akkor mással milyen lehet? Xy-nak vajon mekkora farka van és mit tudhat az ágyban? Lehet jobb a szex vele csupán attól hogy jobb a teste és helyesebb a pasimnál?"
2016. jún. 6. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezt mondják, igen, de ha a lány hűséges és tényleg szereti a párját akkor nem lehet gond.:) Én miután elvesztettem a párommal akivel még most is együtt vagyunk soha nem is gondoltam arra hogy mással milyen lehetne.:)
2016. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
25-26 éves fejjel biztos nem kellene szűz lány. Borzasztó kicsi az esélye hogy valaki az első embernél megállapodik, ami szerintem teljesen normális mert kell a viszonyítási alap. A félrekúrást nem kötném egybe ezzel ez jellembeli dolog és nem attól függ valaki szűz volt-e az aadott partner előtt vagy sem. Ha egy jellemtelen köcsög akkor félrekefél mielőtt szakítana, ha van tartása előbb szakít és utána mindenki megy útjára.
2016. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga a kérdés is vicc!ha félted a barátnőd vegyél guminő és zárd a szekrénybe!tuti nem kur félre!
2016. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!