Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jogos a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos a barátnőm kérése? Csak akkor hajlandó az anális szexre, ha előtte én is kipróbálom műfarokkal.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az anális szexet, akartam volna csinálni a jelenlegi barátnőmmel, de ő ellene van. Azt mondta ha előtte én is kipróbálom egy műfarokkal és őszintén élvezem, akkor utána bármikor seggbe dughatom őt.

Ti mit reagálnátok erre?



2016. jún. 6. 20:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy próba cseresznye.
2016. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ha azt mondom, hogy jogos, akkor simán seggbe rakhat a barátnőd?

2016. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes kipróbálnod, mert teljesen új élmény lesz. Főleg, ha a barátnődnek sikerül úgy elélveztetnie téged, hogy a farkadhoz hozzá sem ér.


22/L

2016. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%

Valszeg az idióta barátnőd ezt valami fórumon olvasta, itt is folyton puffogtatják ezt a zseniális gondolatot az análfóbiás csajok. Mondd neki, hogy legközelebb akkor nyalod ki, ha ő is kinyal előtte téged.


Amúgy meg ha nem akarja az anált, akkor nem kellene erőltetni.

2016. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom arra célzott, hogy annyi kedve van hozzá, mint neked...

De a kölcsönösség alapján, ha te benne vagy és neked tetszik, akkor hajlandó ó is kipróbálni!


A nyalásos megjegyzésre:

Az az orális szex rész, tehát a szopás a megfelelője, tehát a viszonzott nyalás erősen csúsztatott....

2016. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta szerinte az annyira nem élvezetes, sok lány csak azért csinálja mert most divat. És mivel azon a fertályon ugyan olyanok vagyunk így én is letesztelhetem mennyire élvezhető és ha tényleg azt mondom rá hogy jó akkor elhiszi és szabad a pálya. Részben logikus de nekem kicsit bu*is a dolog, vagyis nagyon bu*is és ezért nem hajlok rá.
2016. jún. 6. 20:25
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

"a viszonzott nyalás erősen csúsztatott"


Mint ahogy a viszonzott análszex is erősen csúsztatott, ugyanis a férfi számára normál esetben egyáltalán nem része a szexnek, hogy beléhatolnak.

2016. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Normális esetben az sem része a szexnek hogy a lány seggébe hatolnak. És valóban, segglyuka mindenkinek van és ugyan olyan, szóval ha a lányokéba lehet ezt-azt dugdosni akkor a fiúkéba is lehet ugyan úgy.

Kérdező, ha úgy gondolod az anális szex élvezhető a lány számára is, akkor mitől félsz? Hisz Te is élvezni fogod. Próbáld csak ki. Minden fiút seggbe kéne igazából dugni aki annyira isteníti az anális szexet. Kíváncsi lennék mindegyik fejére közben.

2016. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó, a popsit sem a szexre találták ki, arra a punci való :)
2016. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, az előtted lévőnek írtam!
2016. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!