Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy elégitsem ki a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégitsem ki a barátom oralisan ha túl rövid az előjáték és alkalmam sincs rá?

Figyelt kérdés

Nekem ő az első , vele vesztettem el. Úgy zajlik nálunk egy szeretkezés hogy elkezd simogatni levetkoztetjuk egymast megujjaz én benyulok a

gatyajaba , kézzel elkezdem kielégíteni de nem telik el 1-2 perc és máris előveszi a gumit és alkalmam sincs oralisan kielégíteni. Ja és e közben mindig ő van felül tehát meg lehajolni se tudok vagy szájjal közelíteni. Az első 2-3 alkalomnal ő is kielegitett szájjal de mostanában nem , szerintem azért mert én sem teszem . Szerintetek hogy kellene?



2016. jún. 6. 20:29
 1/6 RRR ***** válasza:

beszéld meg vele

vagy gumi előtt szólj és ....hajrá

2016. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megfogod a kicsi kezecskéjét mikor nyúl a gumiért,, mondod neki ne kapkodj.. :)

Fel állítod a srácot, vagy lefekteted ami neked jó.. és hamm bekapod :P ennyi..:D

2016. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg nem csinaltam és nem tudom egyszerűen hogy hogy fogják hozzá, mármint mondjam neki hogy csereljunk helyet vagy hogy ? Mivan ha nem is akarja , hisz sose kérte még
2016. jún. 6. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem akart bunkó lenni azzal, hogy megkér vagy úgy gondolja, hogy amikor majd te szeretnéd akkor lesz :)

Simán megmondod neki, hogy cseréljetek helyet, mert vágysz arra, hogy kényeztessed őt :) sok sikert! 17/L

2016. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fekszetek egymassal szemben, es egyszer csak lecsuszol es bekapod. Sok bonyolult dolog van a vilagon, a szopas meg az elkezdese nem tartozik ezek koze. Nem kell semmit mondani, csak csinald. Es kezdjetek ujitani, mert en a leirasod alapjan meguntam azt ahogy ti szexeltek, es hamarosan ti is megfogjatok, ha mindig ugyanazt csinaljatok.
2016. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos, köszönöm a válaszokat
2016. jún. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!