Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki csak az elelvezes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki csak az elelvezes pillanataban rakja at a peniszet a csaj anuszaba?

Figyelt kérdés
Volt, aki megbeszeles nelkul csinalta? Reakcioja a recipiensnek?

2016. jún. 6. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum megpróbálhatja átrakni, felmenni nem fog kapásból. Megbeszélés és preparáció nélkül megpróbálni is aljas dolog.
2016. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Recipiens! Vagyis befogadó személy. Mint a recepció. Hát ez bizony mókás volt! Köszönöm!!
2016. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az anált, de ha előzetes megbeszélés nélkül próbálná beerőszakolni kvázi szárazon a popsimba, azt annyira nem szeretném.
2016. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A recipiens még megajándékozottat is jelent. :D

Hát kisbarátom, ha te mindenféle egyeztetés nélkül tennéd ezt, akkor én is megajándékoználak egy kedves kis pofonnal.

2016. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak arra a pillanatra nehezen, de volt, hogy még akkor is beleélveztem, mikor alig bírtam benne mozgatni... már csak azért is alapon.
2016. jún. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

még nem próbáltuk, de mondjuk análnál inkább előmelegítenék, mert ott az első pár perc nem éppen a legélvezetesebb.

Elsőnek a csajt felhúzni, másodiknak kezdeni szép lassan az anált, harmadiknak segítséggel orgazmus közelbe hozni (vibrátor, ujj stb), és amikor már megy minden akkor kicsit jobban mozogni.


Én inkább azt szeretem csinálni, hogy az utolsó pillanatba rakom a punciba. Sok előjáték, vibrátor, "bejáratnál kopogtatás" és amikor a csaj már nagyon nagyon nem bírja és könyörög hogy rakd be, akkor betolod (vagy határozottan vagy szép lassan, mindkettőnek megvan az előnye). Olyankor hatalmasat tud élvezni a csaj, akár 1 lökéstől is! És a legjobb te közben mozoghatsz tovább, adhatod a löketet és ilyenkor a csaj sokszor második orgazmust él át.

2016. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!