Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 2 év után is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 2 év után is folyton szexelnék a barátommal?

Figyelt kérdés

amint mellettem van már leteperném, napi többször is, de csak hétvégén tehetem meg, mert picit messze lakik..


tesztoszteronszintem magas, amiatt lehet ez a folyton szexelősség?


2016. jún. 6. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, ez totál normális. 3 éve együtt vagyok barátnőmmel, és ha egész nap együtt vagyunk, 4-5x szeretkezünk (bár én benne lenék többen is)
2016. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1: javítva: benne lennék többször is ;)
2016. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es, én többször benne vagyok :)
2016. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2* : igaz :DD

3* : na most erre mit kellene irni?

2016. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem. Lány vagy? Akkor miért magas a tesztoszteronszinted?
2016. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát ezzel áldott meg a sors
2016. jún. 7. 00:00
 7/12 anonim ***** válasza:
neked ösztrogéned van te nő a férfiaknak van tesztoszteronjuk a nőkben abból csak nagyon-nagyon kevés van az izomzat regenerálódásához és nem nem lehet sok tesztoszteronod mert akkor egy szőrös szakállas vadállat lennél :D
2016. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és ha már pontosítsunk akkor ösztrogén és progeszteron ez ak ét női nemi hormon munkálkodik benned már egészen kcisi korod óta ha nem igy lenne egyráészt nem menzeszelnél másreszt nem punci méh és petefészek hanem hímvessződ és heréid lennének:D
2016. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
normál szint felett van a tesztoszteronom picivel, szőrös állat vagyok... :D amugy nem, de tényleg a ref. érték felett van, azt hittem amiatt ilyen az "étvágyam"
2016. jún. 7. 00:36
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
5. voltam, de ezt még mindig nem értem. Ha lány vagy, hogyan hatna már a magas tesztoszteronszinted erre? Ha tényleg magas esetleg. Először azt hittem, pasi vagy és a homo kategóriába akartad volna ezt kiírni.
2016. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!