Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mely férfiak jók az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mely férfiak jók az ágyban?

Figyelt kérdés

Naivnak tűnik a kérdés, de kifejtem.

Van-e egyéb olyan ismertetőjegy szerintetek, ami alapján jó közelítéssel meg lehet jósolni, hogy a férfi jó szerető lesz, pl. falánk a kajálásban, jó ízlése van cipőket illetően, hatalmas az orra, bármi...


Olyan "váratlan vagy valószínűtlen" indikátorokat keresek, amiket ti a gyakorlatban is megtapasztaltatok.


A korotokat is írjátok meg kérlek.



#szex #indikátor #jó szerető
2016. jún. 7. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát,abból ahogy a fagyit nyalja kicsit lehet következtetni a nyelvmunkájára,de egyébként ilyen indikátor nincs.

Max annyi ha törődő,aranyos,figyelmes a személyisége akkor valószínűleg az ágyban is figyelmesebb lesz,bár ez alól is vannak kivételek,meg az emberek egy darabig úgyis igyekszenek csak jót mutatni magukból.

2016. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 én úgy tudtam, hogy te pasi vagy.

(nem kötözködöm, de kifejezetten lányokhoz szólt a kérdés, vagy te ebben is tapasztalt vagy? :P)

2016. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van több jele is:

-akik figyelnek arra amit a nő mond nekik (szimpla beszélgetésre gondolok) és később is eszükbe jut, még ha nem is pontosan, de tudják miről volt szó

-akik szerények

-ha viszonylag későn vesztette el a szüzességét (ők sokkal jobban értékelik az intimitást, jobban figyelnek)

-akik kedves természetűek

-akiknek van önkritikájuk és törekednek a fejlődésre

-a kreatív elmék

-és végső soron, akik keresik a másik fél boldogságát.

2016. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy ki figyelmes? Vagy az, hogy ki rak meg ugy, hogy utana jarni sem tudsz csak a kovetkezot varod? :D


Az elso kerdesre a valasz, a nyalas fiuk, akik mindent megtennenek erted, es latod a szemukben az erted valo csillogast.

A masodik kerdesre pedig a valasz, az olyan fiuk, akik rosszfiuk, am nincsenek elszallva maguktol, viccelodnek veled, nem mutatjak ki mennyire bejossz nekik etc..

2016. jún. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Butaság. Aki figyelmes, éppúgy "megrak", mert tudja mire vágysz. Önzetlen. Épp emiatt sokkal jobb vele, mint egy macsó sráccal, aki azt hiszi annyiból áll a szex, hogy megdug mint egy légkalapács...
2016. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

XD... Mennyien indulnak itt ki saját magukból. Szörnyű.


Attól, hogy valaki későn veszti el a szüzességét nem lesz jobb. Tapasztalat... Attól még, hogy valaki figyelmes, lehet szörnyű, volt már rá példa... Attól még, hogy valaki sok lánnyal volt, és nem vagy neki fontos, lehet jó. Tapasztalat.


Nekem a legjobb az exemmel volt, aki tudom, hogy rengeteg lánnyal volt előttem, és mondta, hogy szerinte nincsenek jó dolgok, mert mindenkinél más működik, és azt kell megtanulni. De ehhez is kell érzék, hogy ráérezz, mikor jó amit csinálsz, mert ha tuskó vagy a testbeszédhez, hiába vagy figyelmes.


De ezeknek nincs külső jele.

2016. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi külsőségből nem derül ki, hogy ki jó az ágyban.

Fordítva, hogy ki rossz, az már kiderülhet. Mert egy tapló, erőszakos, nagymenő, macsóskodó, agyátjátszó pasi többnyire csak kompenzál, na az tuti nem jó az ágyban.

2016. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, akkor mást kérdezek.

Honnan tudhatom meg, hogy jó vagyok-e az ágyban?


A barátnőm szerint igen, de ő elfogult. Az exek ugyancsak azok, csak a másik irányba(amúgy sem vagyok beszélőviszonyban egyikkel sem).

Az, hogy van-e orgazmusa a nőmnek, ugyancsak kevéssé releváns, mert az inkább az ő orgazmuskészségét jelzi. Ráadásul nem egy olyan nővel volt dolgom, aki hangosan sikongatós, falkaparós fajta volt, de "csak élvezte", soha el nem élvezett...

Van olyan, akinek akkor tökéletes szerető vagyok, amikor szerelmes belém, de enélkül meg nem vagyok.


Honnan lehetne ezt megtudni végül?

2016. jún. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!