Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az izgalom kedvéért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az izgalom kedvéért, vagy másért jó a nyilvános szex?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő, főleg inkább a helyszín miatt
2016. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még gimi alatt, amikor tombolnak a hormonok, állandóan szexelni akarsz és van egy barátnőd, akivel sokat vagy együtt nap közben, nem lehettek egész nap otthon, de hát szexelni attól még kell...


Na így valahogy. :D

2016. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem engen nagyon izgat és a páromat is nagyon jókat szoktunk dugni pl erdőkbe réteken multkor pl horvátba a plitvicei parkba dugtunk fenomenális volt :)
2016. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az izgalom hogy lebukhatunk..felmegy az adrenalin es sokkal izgalmasabb,jobb az egesz:)
2016. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő miatt. Nem szégyellem, ha esetleg észrevesznek. sőt izgat is ha meglátja valaki, ahogyan a barátnőmet kezelgetem. :)
2016. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Borbás Gyula ***** válasza:
Mi egyszer egy domb oldalon csináltuk én két fűcsomóba kapaszkodtam a fű kezdet ki jönni a földből,én meg csúsztam ki a lyukból,de azért összehoztuk.Fiatalok voltunk,jót nevettünk rajta.Ha valahol ilyesmi szoba jön szívesen mesélem még most is, jó élmény volt.Egyszer meg turista házban kiselejtezett katonai ágy felső emeletén csináltuk,ne tudjátok meg azt a nyikorgást amit az ágy okozott.Az egész turista ház nekünk drukkolt de sikerült.Kívánok sok ilyen kalandot a fiataloknak mert később lesz mire emlékeznetek. Üdv: Gyula bá.
2016. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-oshoz kapcsolódva, nyikorgó vaságy = a Fő utcai laktanyában éjjel is ügyelt egy katona, a földszinten volt a szobája, nyáron nyitott ablak mellett éjjelre beengedte a nőjét és a nyikorgó ágyon egész éjjel csinálták, zengett az egész utcában... :)
2016. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!