Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek úgy volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek úgy volt hosszabb párkapcsolata hogy a párja szebb volt?

Figyelt kérdés

Üdv.


hosszú idő után lett egy barátnőm és sajnos az a helyzet hogy eléggé frusztráltan is érzem néha magam emiatt. A gond az hogy ő szintekkel jobb pasival összetudna jönni mint én..és ámbár nem érezteti még is sajnálom emiatt...

Az én arcszerkezetem teljesen rendben van és amúgy nagyon jól néznék ki..viszont elálló füleim (amit a közeljövőben mindenképp megmüttetek) és görbülő orrom van ami ront az összképen...na most a kérdés az hogy ebből lehet e hosszú távú kapcsolat, v későbbiekben realizálódni fog nála hogy rossz döntés volt engem választani? mik a tapasztalatok?



2016. jún. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A szerelem nem így működik. Nem nagyképűségből mondom, de az átlagosnál szebb nő vagyok, és volt komoly kapcsolatom csúnyácskább férfival. Ha már együtt vagytok, akkor nem probléma, ismerkedésnél kicsit nehézkesebb.
2016. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már , ez most komoly? Nem boldognak kellene inkább legyél,hogy téged választott a csaj?

A külsőd is biztosan megfogta ,de igazán a belső amivel megtudod tartani.

Legyél inkább boldog és tedd őt is azzá rigyálás helyett. A férfiakat jobb szeretjük mint a kisfiúkat :)

N.

2016. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:

Egyet értek az elsővel. Továbbá: valószínűleg nem véletlenül választott téged. Én jobban félnék, ha jóképű pasi lennél, mert akkor könnyen megtetszel neki, de később lehet, hogy a tulajdonságaidat megismerve meggondolja magát. Most a külsőn már túl vagytok, nyilván az segített, hogy megismert, és normálisnak talált.

A kérdésre válaszolva: tudok ilyen párkapcsolatról és nekem is volt.

Ui.: Nem feltétlenül hátrány a görbe orr, van, akinek tetszik, pl. nekem is bejön.

2016. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de, én nagyon boldog vagyok hogy összejöhettem vele. Ezért is szeretgetem nonstop és látom hogy mennyire élvezi és egyből hosszasan ölel mikor találkozunk..Viszont iszonyatosan zavar hogy nagyon sok mindenünk passzol..mint pl érdeklődési körök, ebből kifolyólag stílusilag is megegyezünk..csak a kinézeti különbségekkel van gond és félek hogy ez lesz a veszte egy idő után. Ha most legalább normális füleket kaptam volna, ami simul a fejemhez, akkor valószínűleg nem rinyálnék, de ez bosszant. Na mindegy..remélem nektek van igazatok.
2016. jún. 8. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ő klasszisokkal jobb nálad, mert TE szépnek látod? Én egy senki voltam, alig nézett rám valaki, mégis összejöttem azzal a lánnyal, akit az álmaimban elképzeltem! És azt hiszed, hogy ő a tökéletes pár, mert szép? Nem! Számos hibája van és rengeteg jó tulajdonsága! Az ember összetett és ahogy telnek az évek és jönnek a gyerekek, akkor derül ki szépen, lassan, hogy ő sem jobb vagy rosszabb nálad. A szépség múlandó, a belső viszont kevésbé. Mondom ezt több, mint 20 év együtt töltött év után. Örülj, hogy téged választott!
2016. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!