Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örökre szűz maradok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre szűz maradok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok átlag alatti kinézettel. Rendkívül vékony. Akármennyit eszek, képtelen vagyok hízni. Ebből adódóan gyúrni sem tudok. 4 éve próbálkozok lányoknál nem bunkón. Mindent bevetettem, különböző stílusokban, helyszíneken.

Egy kapcsolatom sem volt, sikerem sem volt. Nem topcsajoknál próbálkoztam, de mindegyik elutasított.

Neten is próbáltam, semmi komoly.

Már elég kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés a szex, de nem fizetőssel akarom az elsőt. Ismerkedéssel meg nem jutok előbbre. Többszáz volt.


2016. jún. 9. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a legolcsóbb szar kajákat kell enni sé akkor fogsz hízni.Vagy sok péksüti és sör.
2016. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
És a leírásból ki is derült, hogy számodra a szex a legmagasabb prioritású. Pont ezért nem kellesz a csajoknak. Ők is leszűrik, mire vágysz a legjobban.
2016. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, nyavalygással nem sokra mész!
2016. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Edzek, de nem látszik. Aktívan sportolok.
2016. jún. 9. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
De ne sakkozzál hanem súlyzózzál.
2016. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Foci, kerékpár, futás
2016. jún. 9. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől faszán lehet fogyni csak erősebb nem leszel :D
2016. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Kondi, napi 6-7 étkezés(nem hamburger, gondolom erre rájöttèl),tömegelés.
2016. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
92%

"Mindent bevetettem, különböző stílusokban, helyszíneken. "


Közhelyes, de légy önmagad. Emellett pedig fejleszd a személyiséged, tedd magad hobbikkal, új érdeklődési körökkel izgalmasabbá. Az, hogy különböző "stílusokat" erőltetsz magadra, nem lesz sikered. Legyen kisugárzásod, mert nekem ennyiből az jön le, hogy nincs benned semmi, csak dugni akarsz már végre.

2016. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem jön föl a tömeg, akkor nem eszel eleget és kész. Az izomépítés nem úgy működik, hogy "lemegyünk a terembe, oszt gyúrunk oszt jóvan". Valószínűleg az étrended szar. Ajánlom olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet. Amúgy én is 23 éves vagyok és szűz, de engem már nem érdekel annyira a dolog. Ha már eljutsz a beleszarás szintjére, mint én, akkor meglátod sokkal lazább leszel és ez valahogy jobban imponál a csajoknak.
2016. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!