Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, lány aki szép és csinos, mégsem állandóan a szex jár a fejében? Aki pl egyáltalán nem akar szexet? Pl mert sportol, tanul, stb?

Figyelt kérdés
jopofa fiukák viccesnek vélt válaszait nem kérem
2016. jún. 10. 14:58
 1/10 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Osztálytársam pont ilyen volt, full szép lány de nagyon vallásos, még egy baráti ölelés is sok volt neki. Ő tudja... :)
2016. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tanulás és sportolás közben nem járhat az ember fejében a szex? Mi a fene!!


/én nem csak vélem, hogy vicces a válaszom, hanem tudom is, ráadásul nem fiúka vagyok./

2016. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Unalmasak az ilyen nők... túl egyszerűek és egyoldalúak.

Nincs semm iizgalom, ötlet, kihívás, semmi nincs az ilyen nőben. Gyorsan ráunnék.

2016. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
En pont egy ilyen lany vagyok erett lennek mar a szexualis elethez es van baratom is nem nagyon izgat ez a tema .
2016. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

tanulok, sportolok de attól még van úgy hogy a szexen jár az agyam, nem is ritkán....


persze, ha tanulok, akkor a tanulásra figyelek, ha sportolok akkor arra koncentrálok, de nem csak ennyiből áll az élet....

2016. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem sok van, de én ismerek egy ilyet, szóval igen létezik!

A lány velem egykoru, 22 éves, nem volt még barátja, nem csókolozot még, semmi...

Aki azt gondolná hogy azért mert biztos csúnya, hát nem, nem az, nagyon jól néz ki, de eddig még nem keltette fel egyetlen srác sem az érdeklódését. Sportol is, tanul, egyetemista. És nagyon boldog így is.


22L

2016. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem létezik ilyen.
2016. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Aki pl egyáltalán nem akar szexet? Pl mert sportol, tanul, stb?"- sportolok, tanulok, dolgozom, mégis mindig szexelnék. Baromság az ilyen, amelyik nő nem akar szexelni - mondom NŐ, nem 14 éves kislány -, annál valami el van menve fejben erősen. 24N
2016. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azt akartam mondani, hogy ilyen lány vagyok, de félreolvastam a kérdést :D


nekem sokat jár a fejemben :D de ismerek olyat, akinek nincs rá nagy igénye.

2016. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyan lányt ismertem aki 24 évesen indult be. Előtte nem érdekelték a pasik, semmi szex. Őszerinte akkor indították be a testét a hormonok.
2016. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!