Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ezen a fórumon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ezen a fórumon ennyi önző nő aki többférjűséget meg hármas szexet (2 pasival) akar? És miért van ennyi szolgalelkű "férfi" aki még örülne is ezeknek?

Figyelt kérdés

Nők! Miért vagytok ilyen önzőek? Miért gondoljátok, hogy nektek minden jár és a férfiaknak mindent el kell tűrniük? Miért azt tartjátok természetesnek, hogy a férfiaknak el kell tűrniük, hogy ti mással szexeltek? Gondolom ti nem tűrnétek el ha a pasitok más nővel szexelne, viszont akkor a pasitok miért ne várhatná el, hogy ti se szexeljetek mással? Rengeteg olyan kérdést olvastam ebben a kategóriában (Szexualitás) amiben nők elvárják a pasijuktól, hogy vegyenek be másik férfit is a szexbe vagy a pasijuk engedje meg, hogy más férfival szexeljenek. Ezekre gyakran bátorító válaszok érkeznek, míg azokat leszavazzák akik felhívják a figyelmet arra, hogy ez szemétség a pasival szemben. Vagy itt például ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

Ilyen válaszok kaptak magas értékeléseket:

"...De ha valaki randizni szeretne a meglévő férje mellett egy másik pasival, akkor ennek ne legyen társadalmi vagy jogi akadálya. Meg annak sem, hogy később esetleg összeházasodjanak, és ezt a döntést a korábbi férj is legyen kénytelen elfogadni ilyenkor. Pusztán ezért ne kezdeményezhessen válást, kivéve esetleg ha a nő vagy az új pasi nem megfelelően bánik vele. ;)"

"hogy a fenébe ne?!

mindegyikkel felváltva dugattatnám meg magam,hanem egyszerre."

"Szerintem ez nagyon jól működhet, ha szubmisszív legalább az egyik pasi. Ez azért kell hogy ne versengjenek egymással, úgymond a pasi tudja hol a helye."

"Bölcs ötlet lenne!

Én biztos tartanék párat, és vetésforgóban üzemeltetném őket, hogy meg ne unjam, s mindegyiknek lenne ideje pénzt keresni, feltöltődni, rám hangolódni, rám gerjedni...:)"

Azokat a válaszokat amelyekben arról írnak, hogy nem akarnak több férjet vagy visszakérdeznek, hogy a többnejűséget is ugyanígy támogatná-e a sok igenelő "hölgy" leszavazzák.

Az ilyen nők mit képzelnek magukról?

Fordítva hogy éreznék magukat?

Ha a pasijaik elvárnák, hogy szabad legyen nekik más nőkkel randizni meg nyugodtan feleségül vehetnek más nőket is nekik pedig egy szavuk se lehet ellene? Meg olyanokat mondana a pasijuk, hogy "legyél szub és tud hol a helyed" meg "vetésforgóban alkalmaznám a nőket, miközben az egyiket dugom a másik mos, a harmadik takarít, a negyedik a gyerekkel foglalkozna, stb."?

Mi ez az undorító kettős mérce a szexualitás kategóriában?



2016. jún. 10. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezen mit kell kiakadni? Csinálják ha nekik ez a vágyuk,ha ezt szeretnék.Azt csinálnak a testükkel,amit akarnak.
2016. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

És azzal mi van, ha pasijuk nem akarja, hogy mással szexeljenek? Vagy talán szó nélkül bele kéne mennie?

És fordítsuk meg a helyzetet: a férfi is szexelhet más nőkkel? A nőnek is bele kell mennie abba, hogy a pasija más nővel szexeljen arra hivatkozva, hogy a pasi azt csinálhat a testével amit csak akar?

2016. jún. 10. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk forditot a helyzett. Nem vagyok biszex de szeretnén kipróbálni hármasban egy másik lányal. Ez izgat engem. A pasim sajnos nem akarja.

22L

2016. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te kicsit túl gondoltad ezt az egészet. Meg amúgy is neked mi közöd van hozzá, hogy más, számodra idegen nő miben szeretné kiélni a szexualitását?
2016. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1) Ez mitől önzőség?

2) Ha megegyeznek ebben és mindenki akarja neked ez miért fáj?


Talán érintett vagy és lapátrakerültél?

2016. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4-es

Azokat a férfiakat elítélik és önző szemétládának tartják akik több feleséget akarnak meg több nővel akarnak szexelni és ez teljesen jogos is, szerintem is önző, szemét alakok. De ha nő akar ilyet akkor miért kéne megengedőbbnek, elfogadóbbnak lenni? Az ilyen nők is ugyanúgy szemét, önző alakok, mint az előbb emlegetett férfiak. Nem értem, hogy velük miért kéne elnézőbbnek lenni.

2016. jún. 10. 16:39
 7/10 A kérdező kommentje:

#5-ös

Szerencsére nem vagyok érintett. De ha az lennék azonnal szakítanék.

Nem értem, hogy mi ez a cuckold korszellem ezen a fórumon, hogy sokan azt vallják, hogy a férfinak el kell tűrnie, hogy a nője mással szexel? Mégis a mi a francért?

2016. jún. 10. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. Szerintem meg pár válaszból nem kéne nagy következtetéseket levonni. Persze teljesen jogos amit mondasz, önzőség nő/férfi részéről ilyet csinálni, de a valóságban sokkal ritkább.
2016. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a gondod azzal ha férj beleegyezésével szexel a nő mással ???
2016. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#18:31

Honnan veszed, hogy az idézett válaszok íróinak pasijai beleegyeznének? Végigolvassátok egyáltalán a kérdést?

2016. jún. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!