Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez jó ajándék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék lenne a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Mivel a barátom megmondta, hogy nem fogad el ajándékot tőlem a születésnapjára, ezért arra gondoltam, hogy mi lenne, ha főznék majd neki valami különlegeset és egy nagyon szexi új fehérnemű kíséretében esetleg egy rövid vetkőzős tánc után befejeznék az estét? Nagyon lerágott csont már ez a szexi fehérneműs dolog vagy örülne neki? Más ötletem nincs, tényleg nem az a fajta aki szereti ha ajándékokkal lepik meg.

2016. jún. 12. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sosem lesz leragitt csont, ennek minsig orulni fog :)
2016. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mivel tudnám még feldobni az együttlétet, hogy ne ugyanolyan legyen mint a többi? Kicsit különlegesebbet szeretnék erre az alkalomra.:)
2016. jún. 12. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

oohhh:)) jó ötlet, nekem főleg a kaja tetszene :D:D de csak ha pörkölt :D:D

21/F

2016. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a barátod örüljön neki hogy egyáltalán gondolsz rá.Csak ő ne felejtse el a te szülinapodat.

Kedves kérdező,az olyan ember aki nem szereti ha kap valamit,az álszent,s baj van az értékrendjével.


Eleve szép a gesztus részedről,bármit is adsz,vagy készítesz neki.

2016. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó utolsó, csak nem szereti, ha én költök rá, ha vendégségben van sem fogad el úgy nagyon semmit és meg is értem.:)
2016. jún. 12. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Engedd meg neki seggbe azért odáig lesz meg vissza
2016. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Erotikus masszazs? En most ilyesmit tervezek finom olajjal. Sok tipp van hozza a neten:)
2016. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem az ötlet jó ,és valóban sosem lesz ez lerágott csont ,mert ezeket a meglepetéseket aki nem szereti az már homár kategória .
2016. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A masszázsra énis gondoltam már, az is jó lehet előtte még.:)
2016. jún. 12. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor lenne unalmas ez ha minden héten csinálnád. Mivel még nem tetted garantált a siker. ;)
2016. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!