Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányok is ekkora különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok is ekkora különbséget éreznek a gumi nélküli és a gumis szex között?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és a barátommal most tértünk át a gumi nélküli szexre. Azelőtt mindig gumival csináltuk, mert még nem szedtem fogamzásgátlót. Mióta gumi nélkül csináljuk, elképesztő érzés a szex, és sokkal intenzívebb orgazmusaim vannak, ahogyan érzem, hogy az egész sokkal jobban mozog. Más lányok is így vannak ezzel, vagy többségnek mindegy, hogy gumival, avagy anélkül szexelnek?

2016. jún. 14. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, sokkal jobb anélkül
2016. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen más érzés gumi nélkül nekem is. Érzem a párom minden rezdülését, és amikor elélvez, és érzem, ahogy szétárad bennem a meleg nedv, plusz orgazmusom szokott lenni. Igazi spirituális egyedülés-élmény.
2016. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

*spirituális egyeSülés-élmény.


(Utálok telefonról pötyögni)

2016. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb gumi nélkül, jobban érzed őt és ő is téged. :)
2016. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindegy. Nem érzek sok külömbséget.
2016. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon éreztem a különbséget, sokkal jobb volt gumi nélkül.
2016. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Ismeritek ezt a poént?

-Próbáltátok már az asszonnyal a másik lyukba?

-Nem dehogy is!! Isten ments!

Mi van ha terhes lesz!!

2016. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagyok, nekünk vagy legalábbis nekem mindíg jobb gumi nélkül, és szerintem a páromnak is.
2016. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, nem igazán érzek változást egy vékony anyagú gumi miatt.

Viszont tabit szedek, mert sokat szexelünk és egyébként sem szeretjük húzni az idôt a felhúzással. :D


18/L

2016. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!