Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rám nyitott a barátnőm zuhanyz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nyitott a barátnőm zuhanyzás közben, és elkezdett velem üvöltözni, mennyire elfogadható ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Épp maszturbáltam és azt mondta:

Ha húzogatod a fa_zodat akkor el lehet innen húzni. Engem ba_szál meg, ha már dolgozni nem jársz, van rá energiád úgy is."

Normális ez a viselkedés? Sosem kelt még ki így magából, meglepett. 2 hete nem dolgozom csak, Június végén/július elején már valszeg kezdek egy másik helyen, mit van így oda?



2016. jún. 15. 22:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Miért nem vele foglalkozol.
2016. jún. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%
Lehet félt,hogy nem tudja levakarni a csempéről!
2016. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%

Ha dagadt, és kilapult zsírtacskó a melle, akkor nem volt jogos, inkább sportoljon.


Egy képet mutathatnál privibe, ha már így elbánt veled... Édes bosszú

2016. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%
És akkor 2 hete meg se dugtad? :D Én is kilennék... xD
2016. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
67%

23-as, befejezhetnéd a nőgyűlölködést!

Viszont azt áruld már el nekem, hogy egy logó mellen hogy segítene a sport, mert erre még senki nem jött rá.

2016. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is igaza van, de nem kellett volna ordibálni, elég kultúrálatlan a csajod :(((
2016. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavar ha a párom maszturbál, én is szoktam tvzés közben, van hogy besegít és ki*yal, van hogy egyedül fejezem be míg ő a filmet nézi és csak a melleimet maszírozza közben, azt szeretem. Ő inkább a gépnél szokta húzogatni a micsodáját, én meg szívesen nézem. Nem zavar, sőt, azt szeretem nézni amikor elélvez, és olyankor szól hogy jöjjek, most jön a szökőkút.

szexelni is szoktunk, általában naponta.

2016. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
3%
És a te viselkedésed normális? Már nod, vagy nem tudod rendesen kielégiteni? Ha az én pasim csinálná, szó nélkül kivágnám! Nem is tudom miért van úgy oda? Mit csinálsz egész nap?
2016. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
95%

tegnapelőtt 13:40

téged tuti soha senki sem vágott gerincre

szutyok

2016. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%
Hajnali 4-kor itt rohogok ezen a kerdesen. xD
2016. nov. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!