Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsak el egy férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el egy férfit?

Figyelt kérdés
Szexet szeretnék tőle. Mit csinálják,hogy vegye a lapot? 25vagyok
2016. jún. 16. 08:43
1 2
 1/13 October15 ***** válasza:
95%
Most komolyan? Micsoda dilemma..., hogy bírjunk rá egy pasit arra, hogy lefeküdjön velünk... MOST KOMOLYAN?!
2016. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez tényleg nagyon bonyolult lehet... kb mint a hogyan vegyek rá egy oroszlánt a húsevésre. :)
2016. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
1 Fogyjál le 70 kiló alá, 2 Borotválkozz meg. Vegyél fel valami szexis ruhát, 3 Mosakodj meg. 4 Fodrász, sminkes. 5 Kellessed magad.
2016. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
97%

Kérdező: Csak szólok, hogy a useless kérdéseket reportoljuk. + Csak szólok, hogy pont nem érdekel senkit, hogy mit csinálsz. :D + Csak szólok, hogy ha 25 évesen nem tudsz rávenni egy pasit úgy ~3 perc alatt a szexre akkor ott komoly gondok vannak.


4.: Meg az se árt ha tud nokedlit szaggatni.

2016. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért van olyan nőtípus, akit nem mindenki kíván meg hiába fiatal :)
2016. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 October15 ***** válasza:
94%
6.: Van, de akkor annak már ugyan m1, hogy "csábít". :D
2016. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Beszélj vele, s közben érintsd meg a vállát/könyökét. Főleg ha esetleg nevetsz. Ez már egy jel, tudod érintés. Ha esetleg ültök ugyanezt a térdével/combjával. Ha nem veszi a lapot és nem kezd "huncut" mondatokba, akkor nem vagy esete és meztelen is lehetsz előtte akkor se fogja a szádba adni a brét.


De ha nem vagy ilyen kifinomult csábító, akkor egyszerűen tegyél neki ajánlatot egy csendes alkalomra kettesben. De én pl. nem szeretem az ilyen csajokat, mert aki tapad-ragad attól nehéz szabadulni akkor is ha korábban mást mond.

2016. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Azért azzal sem árt ám tisztában lenni, h a pasi foglalt e, vagy akar e valamit a csajtól. Most magamból indulok ki, de ha én foglalt vagyok, vagy alapból nem akarok semmit a csajtól, akkor ezeket az itt-ott megérintgetem, meg szépen pislogok dolgokat inkább tolakodásnak veszem, és el fogom hajtani. Lehet akármilyen jó nő az illető. Szóval csak óvatosan ezekkel a dolgokkal.
2016. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha a szintjéhez mérten vonzó csaj vagy akkor elég csak rámosolyognod ahhoz, hogy felhívd magadra a figyelmet.

Ha még csak éppen hogy köszöntök egymásnak, akkor az érdeklődésedet elég annyival kifejezni, hogy "mi újság". Ez már elég ahhoz, hogy dumálni kezdjetek, közben pedig mosolyokkal, testtávolság csökkentésével jelezheted a szimpátiát, de ma már az sem ritka hogy beszélgetés közben a csaj fogja meg előbb a kezem.

2016. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
91%

Szerintem ezzel a hozzáállással sehogy. Jobb a férfinak nélküled.


26/F

2016. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!