Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar a barátom fizetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom fizetni lányoknak, hogy lefeküdjenek vele, ha itt vagyok én?

Figyelt kérdés

Bizonyítékom van rá,hogy pénzzel akart rávenni egy lányt,hogy találkozzanak. Én nagyon szeretem, a szexben is szívesen kipróbálok új dolgokat és még soha nem utasítottam vissza a közeledését.Akkor miért van erre szüksége? Egyébként nem sikeres egyáltalán nők terén(ezt én is tudom), de akkor miért nem jó,ha van valaki aki szereti?

Ápolt vagyok,figyelek a higiéniára, próbálok mindig csinos lenni, nem vagyok elhízva. De neki mire jó ez?



2016. jún. 16. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jéééézusom, vannak ilyen emberek? Barátnő mellett pénzzel rávenni a másikat? O__o
2016. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Talán arra izgul, hogy fizethet érte.



Kérj tőle te is pénzt....

2016. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég dögös neki, biztos egy szép ribis lányt próbál "befűzni".:D
2016. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Először ingyen akarta,csak vissza lett utasítva aztán próbálkozott ezzel
2016. jún. 16. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Vagy ribis stílusra izgul....



Amúgy találgathatunk estig is, száz szónak is egy a vége, TŐLE MAGÁTÓL kellene megkérdezned.

2016. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
és te még vele vagy? Neked se lehet túl nagy önbecsülésed
2016. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Arra jöttem rá,hogy bárkit megpróbál befűzni akin van lyuk és mozog...De nem értem ez miért jó. Önbizalomhiányból adódhat?
2016. jún. 16. 15:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg onnan, igen. Próbálj meg beszélni vele szerintem.
2016. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Nőkből is élvezetes a változatosság. Persze mai erkölcsi normáink szerint ez nem szép dolog, de a biológia programunk meg erre késztet.
2016. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen az nem önbizalomhiány, hanem egy nagy paraszt . Valakinek van csaja és nyíltan még csak nem is sutyiban mellé akar kefélni, hát mi kéne, ki kéne neki (?) Szélnek ereszteném mint a papírsárkányt aztán had repüljön ...
2016. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!