Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Karizmatikus kereszteny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karizmatikus kereszteny gyulekezetbe pl (hitgyuli) járó, vagy ilyenbe járt lányok hogyan altok, vagy altatok hozza, hogy hazassaig semmilyen jellegű szexualis élményt nem szabad szereznetek?

Figyelt kérdés

Elvileg fantáziálni is tilos lenne bármi ilyesmiről, vagy masztizni. Volt valakinek problémája magában emiatt?


Legyszi kort is írj!



2016. jún. 16. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
El ne hidd már, hogy nem kfélik szét az agyukat, csak aztán ájtatoskodnak. Amúgy a jeruzsálemi szekta mióta keresztény?
2016. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem magam nevében, de ismerek valakit, aki keresztény táborban csajozik, és ott is vesztette el.
2016. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hany évesen, melyik táborban? 2 kereszteny táborba is voltam.
2016. jún. 16. 16:34
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem helyes a házasság előtti szex, mert könnyen lekésheted az esküvődet.:)21/L
2016. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az illető elmúlt 303, szóval szerintem nem számít.

2016. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
30, nem 303
2016. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy részük ugyanúgy szexel. Sőt ismerek olyat akinek egyéjszakásai is voltak...
2016. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De ez megis hogyan történhetett, mint írtam kétszer is voltam kereszteny táborban es nagyjából minden órában be vagy osztva valamilyen kiscsoporthoz, lehetetlen ugy eltűnni, hogy ne vegyek eszre. Ejszaka is felügyelők maszkanak a házak kozott, hogy fiúk es lanyok ne keveredhessenek, neki hogyan sikerult akkor?
2016. jún. 16. 16:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt miből gondolod?
2016. jún. 16. 16:45
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

én hitemet gyakorló keresztény vagyok, nem szexelek házasság előtt, és a masztiról is leszoktam.

Elvileg nem szabad semmi, ezt próbálom komolyan venni és betartani, sajnos nem mindg sikerül, és akkor lelkifurdalásom is van.

Ezen csak a hitem tud segíteni, hogy kitartsak a házasságig.

Az hogy fantáziálni se szabad, az erős túlzás és tényleg lehetetlenség...azt azért szoktam, mert hát barátom is van...

2016. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!